Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapBlack Diamond - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Black Diamond - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Black Diamond - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Black Diamond - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Black Diamond - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Black Diamond - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Black Diamond - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Black Diamond - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Black Diamond - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Black Diamond - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Black Diamond - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Black Diamond - Page 2 Vote_lcapBlack Diamond - Page 2 Voting_barBlack Diamond - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Black Diamond - Page 2 Vote_lcapBlack Diamond - Page 2 Voting_barBlack Diamond - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Black Diamond - Page 2 Vote_lcapBlack Diamond - Page 2 Voting_barBlack Diamond - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Black Diamond - Page 2 Vote_lcapBlack Diamond - Page 2 Voting_barBlack Diamond - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Black Diamond - Page 2 Vote_lcapBlack Diamond - Page 2 Voting_barBlack Diamond - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Black Diamond - Page 2 Vote_lcapBlack Diamond - Page 2 Voting_barBlack Diamond - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Black Diamond - Page 2 Vote_lcapBlack Diamond - Page 2 Voting_barBlack Diamond - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Black Diamond - Page 2 Vote_lcapBlack Diamond - Page 2 Voting_barBlack Diamond - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Black Diamond - Page 2 Vote_lcapBlack Diamond - Page 2 Voting_barBlack Diamond - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Black Diamond - Page 2 Vote_lcapBlack Diamond - Page 2 Voting_barBlack Diamond - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Black Diamond

Go down 
+10
Benjamin Doredumble
Sebastian G. Blaze
Lana Rosemary Lent
Hannah McDowal
Larina Marley
Cassandra Lengston
Nathaniel L. Matthews
Demi Bieber
James Miller
Főmesélő
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 2 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 6:25 am

*Lejöttem. Amint tudtam és amint sikerült megszabadulnom egy-két személytől. Kicsit idegesen, úgymond aggódóan pillantok körbe. A tömeg csak gyűlik és gyűlik. Mosolyogva észlelem, hogy mindenki jól érzi magát. Bólogatok amikor kérdeznek valamit és néhány ember fel is köszönt még aminek folytán egy csomó puszit is kapok még ismeretlen emberektől is. Közben hallom, hogy valaki a nevemet kiabálja messzebbről. Megfordulok, meglátom hogy Hannah az. Kicsit elmerengve, de már mennék arra csak még mindig feltartanak. Néhány szót szólok még ahhoz, akivel beszélek, majd bocsánatot kérek és lelépek. Hannah mellé ülök le és egy puszit nyomok a vállára.*
-Hogy vagy szépség? *Kérdezem egy kicsit közelebb hajolva hozzá, hiszen a zene sem halk. Kérek magamnak egy lángnyelv whiskyt, mostanában erre szoktam rá nagyon. A pultra könyökölök és barna szemeimmel Hannaht kezdem el kémlelni.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Black Diamond - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 2 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 6:30 am

* Észlelem, hogy valaki mellém kerül és kapok egy puszit a vállamra. Először nem vágom, hogy ki az de aztán odafordulok és Jamest pillantom meg, ami folytán gyorsan jobb kedvem lesz. Egy gyors puszit nyomok az ajkára és utána válaszolok.*
- Jól, hatalmas buli . Jól összehozta Nath, találkoztam vele az előbb valamikor .* Mondom és belekortyolok a koktélba. Nem említem meg még neki, hogy az én bugyimat is megszerezte. Legalább is ami a tartalék bugyit illeti.*
- És te élvezed ?
* Kérdezem, hiszen nem tudom, hogy mi történt eddig vele, mert nagyrészt elkerültük egymást. Sajnálatomra. Leveszem a kis esernyőt a kanálról. Majd Jamesre pillantok. Látszik rajta, hogy nem teljesen józan, de ez jelen esetben mikor rólam is elmondható nem zavar.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 2 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 6:37 am

*Viszonozom a puszit, majd a megkapott whiskyre pillantok. Nem tudom, jó ölet-e... már éppen mindegy végülis, hiszen... tényleg nem vagyok józan. Amikor a Nath nevet említi Hannah, összeráncolom a homlokom és csak reménykedem, hogy semmi köze a lánynak hozzá. Aztán...körülnézek majd vissza Hannahra.*
-Jahjah... tényleg... jó a buli. *Egy nagyot nyelek közbe, csak... remélem nem tud a fogadásról.* Élvezem ám! Ez a legjobb eddigi szülinapom. Na és te? Remélem nem mész józanon vissza a suliba. *Pimaszul elvigyorodom majd mohón ismét egy csókot adok az ajkára. Közben lehúzom a whiskyt és az ajtó felé bökök. Elég késő van már, de eszemben sincs elmenni.*
-Kijössz rágyújtani? *Ott mégiscsak nyugi van..*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Black Diamond - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 2 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 6:44 am

- Hát józanon már biztos nem * Kacsintok rá és felemelem a poharam, majd iszok egy kicsit. Koktél, ezt nem szokás felhajtani mint a többi kemény és tömény alkoholt. Úgy viszonozom a csókot ahogy kapom, vadul, szenvedélyesen. A kérdésre bólintok.*
- Mehetünk * Mondom és elindulok James nyomában kifele. Egy kis terasz szerűségre megyünk ki. Ahogy becsukom magam mögött az ajtót, szinte nem is hallatszik a benti ricsaj. Jól megcsinálták ezt a hangszigetelő bűbájt.
Átölelem Jamest hátulról és puha csókokat nyomok a nyakára, majd mellé lépek és megfogom a kezét*
- Itt már egy kicsit jobb * Jegyzem meg és hagyom , hogy a kis szellő kicsit kifújja az agyamból az alkoholt. A koktélomat lerakom a párkányra és előveszek egy doboz cigit. Cherrys, női Black Stone. Az egyik kedvencem.
Különös, de nincs senki itt rajtunk kívül.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 2 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 6:52 am

-Hát... szerintem én tuti bebaszok még ma! *Jelentem ki, vidáman hiszen már látszik hogy a pia hat. Hannah bólint, a csók után lassan lemászok a székről és megfogom a lány kezét. A tömegen megyünk át, máshol nem is bírunk. Kinyitom az ajtót, előre engedem majd be is csukom magunk mögött. Kinn, mindjárt jobb. Kicsit be is dugul a fülem. Hangos volt a zene benn. A korláthoz lépek, a szél enyhén fújdogál, de nincs hideg. Hannah átkarol én megfogom a kezét. Elmosolyodom, imádom ha a nyakamon csókolgatnak. Aztán megfogom a kezét és magamhoz húzom. Ismét egy csókot lehelek az ajkára. Szenvedélyesen.*
-Hát nincs akkora tömeg az biztos. *Széttárom kezeim, majd elvigyorodom. Ismét... aztán előszedem a cigim, vagyis egy papírba beletett füvet, de teljesen cigi formája van. Kivéve hogy nincs neki szűrője a végén. Talán Hannah is észreveszi, de én már nem vagyok annyira magamnál hogy elfelejtessem a rosszfiú énemet. Meggyújtom, beleszívok és a letüdőzés után kifújom. Más mint a cigi... sokkal hatásosabb.*
-Remélem... ennek a bulinak maradandó emlékei lesznek. *Jegyeztem meg miközben mohón újra a cigibe -fűbe- szívtam és közben rákacsintottam Hannahra.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Black Diamond - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 2 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 6:59 am

- Szóval ganjázunk ? * Nézek rá rosszallóan, majd elnevetem magam. Voltak ilyen haverjaim akik nagyban szívták a füvet és szálltak. De én inkább maradtam a kis aranyos tablettáknál. Kifújom a füstöt, ami szinten azonnal el is tűnik.*
- Hát szerintem már is vannak * Jegyzem meg. Láttam odabent olyan dolgokat, amiket az illetők egy hamar nem felejtik el. No meg, hát kérem szépen ez itt a Black Diamond. Itt nincs olyan éjszaka, hogy ne legyen valami emlékezetes.*
- Hány bugyit gyűjtöttél már be? * Kérdezem úgy, hogy a messzeséget pásztázom és a párkányon könyökölök. Lassan kezd megfájdulni a cipőben a lábam. Hiába, szép és csábító. Iszonyat kényelmetlen. Érdeklődve pillantok oldalra Jamesre. Kíváncsi vagyok, hogy ő hogy szerepelt a fogadásban.* - Azért megjegyzem meglepődtem, hogy az enyémet nem kérted és Nathnek kellett adnom * Nézek rá durcásan.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 2 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 7:08 am

-Öhm.. ez? Nathtól kaptam még a napokban... *Van egy kevés belőle vagyis még egy szál cigire. Tartogattam. Hannah felé nyújtom kicsit megbillenve közben.* Kérsz? Egész jó a hatása... *Vontam vállat majd elvigyorodtam. Kicsit kinéztem én is, a csillagos égre. Ilyenkor szoktam kinn ülni a szobámba, a tetőn.Onnan a legérdekesebb az este. Egy pillanatra úgy elmerengek, hogy szinte meg sem hallom, mit kérdez Hannah. Aztán amikor rájövök, teljesen tudatlanul... még nem is nézve rá...*
-Hát egészen jóól. *Ekkor jövök rá, hogy Hannah most ezt honnan is tudja. Összeráncolom a homlokom és rápillantok. Közelebb is lépek.* Khm... ezt te honnan tudod? Csak nem... *Rácsapok a fejemre majd a tarkóm kezdem el vakargatni és szinte tátva marad a szám.*
-Te... odaadtad neki?! *Meredek rá. Hát igen... én meg elkéste vele.* Én akartam tőled is... csak... nem tudtam hogy kezdjek hozzá. *Jegyeztem meg egy kicsit elgondolkodva és beleszívtam a cigibe. A füst, lassan eltűnt a levegőben, közben én meg rákönyököltem a korlátra. Hannahra néztem, kicsit oldalra is billentettem a fejem. Most kezd hatni az utolsó whisky.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Black Diamond - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 2 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 7:48 am

- Nem köszönöm nem kérek * Utasítom vissza a füves cigit fejet rázva* - Inkább a kis pirulákat szeretem, ha már drogról van szó.
* Felvonom a szemöldököm. Bár gondolhattam volna. Régebben is ahányszor láttam Jamest, mindig lányok vették körül. Nem lehetett neki gond, hogy beszerezzen pár női alsóneműt.
Figyelem, hogy miképp próbálja megmagyarázni a dolgot. *
- Hát esetleg úgy mint Nath... * Mondom , homlok ráncolva * - Elmondod az igazat, hogy fogadtatok , hogy melyikőtök szerez be több női bugyit . És akkor odaadom. Eléggé elmebeteg ötlet, de ti tudjátok.
* Szívok még egyet a cigiből, majd kiiszom az utolsó kortyot a pohárból. Leteszem a cigimet a kihelyezett hamutartóba a párkányon és közelebb lépek Jameshez. Szemben állok vele , és a karjaimat a nyaka köré fonom. Megcsókolom, majd a fülébe súgom.*
- Viszont a tartalék bugyit adtam oda neki, szóval van még egy a számodra .


// Fagyunk , holnapig //
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 2 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 11:03 pm

//Olvad (://

-Ejj! Te drogozol? *Nem mintha én nem drogoznék... Figyelem tovább Hannaht, nem mozdulok előle. A végén már el is vigyorodom. Egy kicsit... elgondolkodom -már ha sikerül ilyen félrészeg fejjel- és oldalra billentett fejjel nézem tovább Hannaht.* Ez most... egy fejmosásnak is vehető? Nekem csak elmebeteg ötleteim vannak. *Ebből lejön, hogy én találtam ki. Beleszívok a cigibe, amiből már éppen hogy csak egy kicsi van és süti az ujjam. Elpöckölöm, valahol lent landol. Közben bevetem azt az "ennek nem tudsz ellenállni" tekintetem és átkarolom Hannah derekát. Visszacsókolom majd elmosolyodom ismét.*
-Mmmm... valóban? *Pimasz mosoly, közben egy csókot nyomok a nyakára majd az ajkára. Egy csöppet hátrébb tolom, neki a korlátnak -persze csak gyengéden- és hozzá simulok. Nem bírom ki hogy ne csókoljam, így ismét egy csók következik na meg hogy a kezem egy kicsit lejjebb csúszik.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Black Diamond - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 2 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 11:14 pm

- Csak hébe-hóba. * Felelem mosolyogva. Kicsit meglep, hogy James ötlete volt az egész fogadás. Inkább néztem volna ki Nathanielből, mint ,hogy belőle. De az élet tele van meglepetésekkel. Csak egy kis kuncogással reagálok erre a dologra.
Azon viszont elcsodálkozom, hogy még így részegen is megy neki a lábról levevős tekintet.*
- Nem szoktam ilyen dolgokban füllenteni. * Vigyorgok és viszonozom a csókokat. Egy picinyke sóhaj és nyögés keverék hagyja el a számat amikor a korlátnál nekem simul és a keze lejjebb csúszik. Beletúrok a hajába és gyengéden elkezdem harapdálni az állát. A tenyerem a mellhasára rakom. Érzem,h ogy nem valami kis gilisztagyerekkel van dolgom. Ez örömmel tölt el.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 2 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 11:36 pm

-Höhö... *Nála is van drog, viszont egyenlőre nem veszi be mivel az előtt vett. Kezd egyre jobban rászokni és ha ideges akkor már kettesszámra szedi be. De... nem nyugtassa le csak egy idő után. Aztán elmosolyodom, hiszen kijelenti hogy nem füllent. Azért ennek örülök. Legalább megkapom az övét is, remélem.*
-És... akkor meg is kapom? *Egy pimasz mosoly, közben a harapdálások nagy részéből én csókot alkotok valahogy, kezeimmel simogatom egy ideig csak a hátát majd a kezem egyszer csak a combjához ugrik és lassan, végigsimul rajta is. Elmosolyodom. Ahogy a mellkasomra teszi a kezem, megérezheti a kidolgozott felső testet. A nyakamban még mindig ott a medál, viszont a póló alatt így az nem érezhető csak ha Hannah egy kicsit feljebb nyúl. A nyakára adok pár csókot, közben próbálom csak magamat adni és nem megszólalni hülyeségekkel.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Black Diamond - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 2 EmptyKedd Júl. 06, 2010 12:03 am

- Hát, neked már ki kell érdemelned * Felelem egy sunyi mosoly kíséretében. A nyakra kapott csókoktól és a comb simogatástól olyan szinten ráz ki a hideg, hogy összerezzenek. De ez inkább nagyon is jól esik, mint hogy leállítsam. Én is lehelek pár csókot a nyakára, majd felcsüccsenek a korlátra, a lábaimmal pedig magamhoz húzom Jamest, majd átkulcsolom a derekánál.Játékosan felnézek rá, majd a kezeimet feljebb csúsztatom. Egy pillanatra, megakadok a medálban.. De nem foglalkozom vele. Túlságosan is bódít még az alkohol ahhoz, hogy leszűrjem a következményeket. Lehúzom magamhoz és megcsókolom. Vad és hosszú csókban forrunk össze. Engem is meglep, csak azért hagyom abba a végén, mert már levegőhiányom lesz. Kuncogást hallatok, majd a kezeim a pólója alá tévednek és kígyóként kúsznak hol fel, hol le a fiú testén.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 2 EmptyKedd Júl. 06, 2010 12:15 am

-Hm.... és mégis hogyan? *Kérdem egy pimasz mosollyal az arcomon majd tovább csókolom és simogatom és figyelem miket lép. A nyakcsókoktól kiráz a hideg, persze továbbra is a jó felé. Szeretem amikor valaki a nyakam körül csinál valamit, olyan... bizsergető érzés. Egy pillanatra visszalépek az ajkaihoz, megcsókolom és aztán egy pillanatra hátrébb lépek. Ő felül a korlátra, magához húz. Én engedem magam, gyengéden ismét végigsimítok a combján de a ruha szélénél megállok.
Egyik kezemmel fogom a derekát, másikkal simítom ahogy csak érem. Közben végig mosolyt látni az arcomon. A hosszú, vad csókot persze viszonozom, egy istenért sem szakítanám meg. Ő megszakítja, közben kezei már a pólóm alatt kutakodnak. Nem zavar, ismét csak egy mosollyal érzékelem. Kicsit elmerengek, egy-két csók közepette, majd arcához emelem a kezem és onnan indítom ismét lefelé. Végigsimítok az oldalán vissza a lábához és aztán feljebb és... egy kérdő, de sunyi pillantást vetek rá, amikor a kezem a szoknyája alatt az alsónemű szélénél megakad... direkt.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Black Diamond - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 2 EmptyKedd Júl. 06, 2010 12:46 am

- Légy nagyfiú és önállósítsd magad !
* A kezei nyomán mintha apró tűk szurkálnának. Talán még ő is érezheti, hogy libabőrös leszek, ott ahol megérintett. Az ujjaim szinte végig sétálnak a bordáin, majd már a hátán van a kezem. Óvatosan végig karmolom. Míg én fent kalandozok el, ő addig már a szoknyám alatt van. Közben megfogom a pólója alját és elkezdem felfele húzni. Ha hagyja akkor leveszem róla. Utána érzem, hogy a keze megáll. A bugyimnál. Tudom mit akar..*
- Ccc * emelem fel a mutatóujjam.* - Időnk mint a tenger, James. Minek kapkodnánk ?
* Azzal belefojtom a választ egy csókkal. Utána, amennyiben megszabadítottam a pólójától, végig csókolom a felsőtestét. Végig húzom az ujjaimat fentről, lefele, majd megállok a nadrágja szélénél és ugyanazzal a kérdő és egyben sunyi tekintettel nézek rá, mint ahogy ő nézett rám az előbb. Hogyan tovább?*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 2 EmptyKedd Júl. 06, 2010 1:30 am

*Elvigyorodom... nem biztos hogy jó ötlet az, amit Hannah mond főleg nem félrészegen. Észreveszem néhol, hogy libabőrös lesz. Én nem, engem csak átfut az a bizonyos jó érzés. Amikor végigkarmol akkor pedig... beleborzongok, de csak egy csókkal nyugtázom az egészet.
A pólóm lekerül. Miért ne hagynám? A medál is látszik most már, sőt a kezemen lévő jel ami halálfalóvá tesz.
Ő leállít, de nem is vártam mást hiszen... ilyenkor nem uralom magamat. Csak az ösztönök hajtanak. Elmosolyodom, egy kicsit kijjebb húzom a kezem, gyengéden végigsimítva ismét a combján. Nem birok megszólalni, hiszen csókol. Közben a kezem, a ruhára siklik, először is az övre (?) majd azt megfogva még egy kicsit közelebb húzom magamhoz Hannaht. Egyenlőre nem akarok semmiben sem kapkodni. A kérdő és sunyi tekintetre csak elvigyorodom ismét. Mi lenne?*
-Szeretnéd mi? *Kérdezem halkan, miközben az ajkam érinti ismét a nyakát. Közben gyengéden a fülébe súgom.* Valamit valamiért. Ha én is, te is... *Jegyzem meg majd barna szemeimet rá szegezem és érdeklődve pislogni kezdek, hogy erre most mit lép.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Black Diamond - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 2 EmptyKedd Júl. 06, 2010 10:32 pm

*Próbálok szemet hunyni a medál felett. Csak el ne felejtsem , hogy ha ezzel végeztünk első dolgunk legyen leszedetni Raven kisasszonnyal ezt a vackot.
Örömmel tapasztalom, hogy a pólója a padlóra kerül. Így már nem takarja el előlem semmi, a karmolnivaló felsőtestét.Elmosolyodok amikor a ruhám övénél fogva közelebb húz magához. Szerintem ha közelebb lennénk egymáshoz , már összeolvadnánk.
- Rajtam ne múljon * Mondom neki csillogó szemekkel, majd lepattanok a korlátról és megfogom James kezét majd magam után húzom, vissza be a terembe. Nem érdekel, hogy több arc fordul felénk, hiszen James félmeztelen és meg, nos hát azt hiszem a szoknyám alja körülbelül a hasamnál van. Mindez most nem érdekel, felhúzom az emeletre és találok egy kis ajtót, amin be is nyitok. Egy szoba egy ággyal meg egy erkéllyel. Csak tudják ezek a Black Diamondosok , hogy mi kel egy ilyen szórakozó helyre. Belököm Jamest az ágyra, majd a lábammal becsukom az ajtót. Kiéhezett anyatigris módjára vetem magam a fiúra.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 2 EmptyKedd Júl. 06, 2010 10:42 pm

*Én őszintén már megszoktam hogy rajtam van, de szeretném minél előbb leszedni. Egyenlőre most ez a legkisebb gondom.
Visszamosolygok rá, majd egy csókot adok az ajkára. Egy kicsit elmerengek, aztán... kijelenti hogy rajta ne múljon. Felvonom -persze végig mosolyogva- az egyik szemöldököm és olyan "Jameses" arcot vágok. Olyat... amitől a nők borulnak. Közben leugrik a korlátról, én felkapom a pólóm és ő már húz is. Én hagyom magam, csak követem miközben átszeljük a tömeget a disco részlegben. Út közben, észreveszem Nath-ot, aki szintén minket figyel. Csak... egy kacér kacsintás fél bele, majd sietősen Hannah után futok, vagyis mellé és átkarolom.
Felérünk. Pontosan abba a szobába nyit be, ahol az előtt voltam... Demivel. Meg sem rezzenek, már olyan mintha az nem most lett volna. Belök, én hagyom magam viszont megvárom még becsukja az ajtót. Felállok vissza, elébe lépek és átkarolom. Az első, egy vadító csók... a többi pedig csak jön magától. Az övével kezdek el bajlódni, már a csók közepette, miközben az ágy felé fordítom és lassan ledöntöm...*


+18
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 2 EmptyPént. Júl. 23, 2010 9:09 am

* Szokásos péntek esti program. Miután Larinával oly jól kijátszottuk magunkat, azonnal felmentem aludni a szobámba. Körülbelül egészen eddig tartott a dolog. Végül feltápászkodtam és elrángattam magam ide. Fekete nadrág, fekete ing és a kihagyhatatlan nyakláncom az ezüst-fekete gitárral. Meg a parfümöm, amiért döglenek a nők.
Szép lazán besétálok az egyik legelitebb szórakozóhelyre Wilardban. A kedvencem. Főleg James pajtás bulija óta. Most is valami fergeteges parti van itt. Nők, nők, nők ezrivel. Maga a mennyország.
A pulthoz sétálok és kérek még egy vodkát jéggel. Szagtalan alkohol, nem lesz tőle büdös az ember. Tökéletes. Háttal nekitámaszkodok a pultnak és úgy szemlélődök. Kezd a maxra menni a hangulat. Megkapom az italomat és lassan szürcsölgetem.
Valaki meg nekem jön, és kilöttyen a vodka. Mielőtt jól elküldeném melegebb helyre az illetőt, leteszem a pultra nehogy még több baja essen az italomnak és amikor a kártevőmhöz fordulok egy ismerős arcot pillantok meg, amin elmosolyodok.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Black Diamond - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 2 EmptyPént. Júl. 23, 2010 9:23 am

* Nahát, csodálkozok el, már megint péntek este van. Kicsit sétáltam a városba, majd nagy kínlódások közepette eldöntöttem, hogy hova is fogok betévedni. Végül is erre a helyre esett a választásom. Hallottam már róla pár jó dolgot, hogy mik is folynak itt és nem hagyott a kíváncsiság nyugodni. Én is meg akartam tapasztalni amint a többiek is. Az öltözékem: Fekete magassarkú hozzá illő fekete kis rövid szoknyával és egy rikító piros felső. Épp, hogy belépek a szórakozó helyre megpillantok egy ismerős arcot, kis idő után rá is jövők, hogy kis is az illető. Szép lassan oda sétálok hozzá és szóba állok vele. *
- Szia. Remélem még emlékszel rám. * Az üdvözlés után adok neki három puszit is mellé, remélem nem veszi tolakodásnak. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 2 EmptyPént. Júl. 23, 2010 9:29 am

- Szia Ash !
* Nyomatékosítom , hogy igen emlékszem rá. Ezt az angyali arcot nehéz elfeledni. Viszonozom a három puszit, bár mostani állapotomban többet viszonoznék..Végigpillantok rajta, majd elismerően bólintok.*
- Jól nézel ki .
* Jegyzem meg, majd megiszom a maradék vodkát. Körbe pillantok. Kezdünk nagyon sokan lenni. Na nem baj. Minél többen annál jobb. A tekintetem visszatér Ashre.*
- Esetleg meghívhatlak valamire ?
* Kérdezem. Talán jó estém lesz. Legalább is megpróbálom úgy alakítani, lehetőleg úgy, hogy Ash is szerepeljen benne. És nem feltétként. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Black Diamond - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 2 EmptyPént. Júl. 23, 2010 9:36 am

* Meglepő, de Naht még emlékszik rám. Hát ez a nap legjobb híre. Mindent hittem volna, csak ezt nem. Épp, hogy oda értem, már nagyon is bókol. Nem vagyok már kis lány, tudom mik a szándékai és miért teszi és mondja azt amit. *
- Köszi. De azért te sem panaszkodhatsz. * Gyorsan végig pillantok a fiún. Hmm komolyan nem panaszkodhat. *
- Persze. De csak akkor iszok, ha te is iszol velem. * Huncut pillantásommal a szemébe nézek. És folytatom tovább az eszme cserét. *
- De azzal a feltétellel, hogy te nem kevered az italokat. Tudod, nem akarok úgy járni, hogy haza kelljen vinnem téged. Az az igazság, hogy nem is tudom, hogy merre is laksz és akkor, csak hozzám tudnálak haza vinni. * Egy percre megfordult a fejemben az az ötlet, hogy direkt itatom le, hogy velem jöjjön haza, de el is hessegettem. Azért annyira gonosz nem vagyok. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 2 EmptyPént. Júl. 23, 2010 9:44 am

* Egy nap két őrjítő lány. Úgy látszik ma különösen szerencsés napot fogtam ki. Ezt be is jegyzem a naplómba. Ami igaz nincs.*
- Természetesen .
* Mondom majd rendelek kettő almáspitét. Almalé -vodka-fahéj. Megnyerő párosítás. *
- Eddig nem állt szándékomban keverni, de most már meggondolom.
* Mosolygok rá, majd elveszem az italokat és az egyiket felé nyújtom.*
- Hát akkor egészségünkre !
* Mondom majd megkoccintom a poharát és belekortyolok a sajátomba.*
- Még nem láttalak itt.. Most először ?
* Kérdezem. Tényleg nem láttam még erre, de lehet ,hogy azért mert éppen nem voltam józan állapotban. Vagy esetleg nem emlékszem. Ami megesik.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Black Diamond - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 2 EmptyPént. Júl. 23, 2010 9:55 am

* Kellet nekem elszólnom magam. De hát van ilyen. Az az igazság, hogy nem bánnám, ha ott aludna nálam. De komolyan csak alvásról lenne szó. *
- Csak nyugodtan keverd. Igaz az én rossz szokásom volt régen, igaz néha most is hagyom magam. Tudod van az úgy... Mindennek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem. * Nézek fel Nath-ra és most ő a nagy kísértés számomra. *
- Egészségünkre. * Koccintok vele, majd egyből lehúzom az italt. * Kicsit bele állt a fejemben tőle a fejfájás, de ez szokásos dolog, nem tart egy két percig és már is elmúlik. *
- Ha emlékeim nem csalnak, akkor most vagyok itt először. * Eddig eszemben álltam vele, kicsit odébb lépek és fürkészem az ismerős arcokat, de hiába. Majd vissza fordulok Nath-ez. *
- Szerintem neked ez a törzshelyed. Jól gondolom? * Majd leteszem a kezemben maradt pohárt a mellettem lévő pultra. *

Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 2 EmptyPént. Júl. 23, 2010 10:04 am

- A kísértés az egy hatalmas démon. Bár jómagam is az vagyok.
* Jelentem be nemes egyszerűséggel. Majd megiszom a különleges italt és már rendelem is a következőt. Ami most két sima vodka jéggel.*
- Szerintem jól gondolod.
* Mosolyodok el, majd meg is kapjuk újból a piákat. Ezt kimondottan szeretem. Gyors kiszolgálás. Odaadom Ashnek a poharat. *
- Nem megyünk kijjebb ? * bökök az ajtó felé. Elszívnék egy szál cigit, csak itt bent nem akarok füstölni. Meg ugye nem is lehet annyira. A dohányzórész meg fent van az emeleten. Arra meg nincs erőm, hogy felvonszoljam oda magam. Csak reménykedek, hogy Ash igent mond, mert különben határozatlan időre megint le kell mondanom a cigarettáról*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Black Diamond - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 2 EmptyPént. Júl. 23, 2010 10:11 am

- Démon vagy kísértés? Bár szerintem mind kettő szerepét tökéletesen eltudná játszani, de azért még is kíváncsi vagyok, hogy minek is tartsa magát valójában. *
- Persze, kimehetnénk egy kicsit. *Elindulok az italos pohárral a kezemben követem Nath-ot. A kijárat felé tartva nézelődtem kicsit, de mint az előtt most sem fedeztem fel ismerős arcokat. Nagy túl nagy bánatomra. Elleszek én Nathaniel-el is. *
- Miért is jöttünk ki? * Mint ha nem tudnám, hogy milyen piszkos fantáziája van,.... szinte most minden kavarog a fejemben. De azért elég kíváncsi is vagyok. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Black Diamond - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Black Diamond
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Allison Diamond

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: "Éjjel-Nappal" negyed-
Ugrás: