Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapBlack Diamond - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Black Diamond - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Black Diamond - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Black Diamond - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Black Diamond - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Black Diamond - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Black Diamond - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Black Diamond - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Black Diamond - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Black Diamond - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Black Diamond - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Black Diamond - Page 3 Vote_lcapBlack Diamond - Page 3 Voting_barBlack Diamond - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Black Diamond - Page 3 Vote_lcapBlack Diamond - Page 3 Voting_barBlack Diamond - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Black Diamond - Page 3 Vote_lcapBlack Diamond - Page 3 Voting_barBlack Diamond - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Black Diamond - Page 3 Vote_lcapBlack Diamond - Page 3 Voting_barBlack Diamond - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Black Diamond - Page 3 Vote_lcapBlack Diamond - Page 3 Voting_barBlack Diamond - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Black Diamond - Page 3 Vote_lcapBlack Diamond - Page 3 Voting_barBlack Diamond - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Black Diamond - Page 3 Vote_lcapBlack Diamond - Page 3 Voting_barBlack Diamond - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Black Diamond - Page 3 Vote_lcapBlack Diamond - Page 3 Voting_barBlack Diamond - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Black Diamond - Page 3 Vote_lcapBlack Diamond - Page 3 Voting_barBlack Diamond - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Black Diamond - Page 3 Vote_lcapBlack Diamond - Page 3 Voting_barBlack Diamond - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Black Diamond

Go down 
+10
Benjamin Doredumble
Sebastian G. Blaze
Lana Rosemary Lent
Hannah McDowal
Larina Marley
Cassandra Lengston
Nathaniel L. Matthews
Demi Bieber
James Miller
Főmesélő
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 3 EmptyPént. Júl. 23, 2010 10:18 am

- Mindkettő egyben . A kísértés démona . Kettő az egyben. Csak jól jársz velem.
* Kacsintok a lányra. Majd felsóhajtok, hogy igent mond az ajánlatomra. Elindulok kifelé, majd az ajtónál kitárom, hogy Ash lépjen ki először. Hiába az úri modor mindig megmarad.*
- Cigaretta * Veszek elé egy dobozt és kapok be egy szálat, majd meggyújtom. *
- Kérsz ? * Kínálom meg. HA vesz akkor meggyújtom neki, ha nem akkor szimplán elrakom.*
- De ha van valami ötleted mást is csinálhatunk. Nyitott ember vagyok.
* Fújom ki a füstöt az ég felé. Már jó sötét van, csak az utcai lámpák fénye nyújt egy kis világosságot. Majd tekintetem visszatér Ashre.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Black Diamond - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 3 EmptyPént. Júl. 23, 2010 10:37 am

- De jó nekem, ha csak is jól járok veled. * Bele gondoltam a dolgokba, tényleg vele csak is jól jártatók. *
- Persze. * Elfogadok egy száll cigit, elvégre nem halok bele. Nath úri embernek méltóan meggyújtsa nekem a cigarettát. *
- Nekem szinte mindig van ötletem és szinte bármire. * Ismét pillantok rá, kíváncsi vagyok, hogy hogy reagál rá. Mert kicsit félre is érthette. Ami nem lenne túl nagy baj. *
- Ne csak nekem legyen ötletem. Gondolom neked is van pár vagy rosszul hiszem? Azért kíváncsi vagyok párra. * Bele szívok a cigarettába, meglepő de jó ízlése van ezen a téren, felé fordulok és ráfújom a füstöt. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 3 EmptyPént. Júl. 23, 2010 10:52 am

- Majd csak miután te is beavattál az ötleteidbe.
* Valamit valamiért. Régi alapelv és még most is megállja a helyét. Nem tudom miért, de rohadt gyorsan ég a cigi. Már szinte az utolsó slukkoknál tartok. Megnézem, a márkáját. Remek P20. Valamelyik nyominger szobatárs vett egyet és ezzel ajándékozott meg . Remek. És pont ezt az egyetlen szar szálat vettem ki. Püffögve pöckölöm el a csikket.*
- Hogy telik a nyár ?
* Nézek Ashre, aki mint látszik jófajta cigit vett ki. Annyira felbosszantott az előbbi, hogy nem is gyújtok most rá.*
- Most olyan kedvem van, hogy szívesen feldobom a nyarad.
* Lépek hozzá közelebb egy kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Black Diamond - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 3 EmptyPént. Júl. 23, 2010 10:58 am

- Lehet, hogy majd egyszer beavatlak. Ami késik az nem múlik... * Szép lassan a kezemet a számhoz emelem és bele szívok ismét a cigibe, kifújom a füstöt és folytatom tovább. *
- Mondjuk rá, hogy eddig jól. De akkor a legjobb mikor veled találkozok. * Szolidan bókolok Nath-nak és ismét bele szívok a cigarettába, majd eldobom a csikket. *
- Szerinted már ennél is jobbal feldobni hogy lehet? Most nagyon kíváncsivá tettél. * Észrevetetően közelebb lépett hozzám, de én meg sem mozdulok, nem zavar a fiú közelsége. *


//Esélyes, hogy fagyás van, mindig eltűnik a játszótársam. //
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 3 EmptyKedd Júl. 27, 2010 8:32 am

// olvadunk //

- Viszont jobb szeretném , ha a jobb később mint soha elv nem játszana szerepet ebben.
* Húzom pimasz mosolyra a szám. Nincs kedvem a várakozásra most. Egyszerűen mindent gyorsan és azonnal akarok. Teljes egészében... *
- Tudod nagyon-nagyon sok ötletem van miként lehet feldobni egy estét.
* Csillan egy fel különös fény a szememben. Ha most arra játszik, hogy meddig bírom ki , hogy ne vessem rá magam, hát csalódni fog ha azt hiszi, hogy olyan tapintatos és türelmes leszek mint a múltkor voltam. Akkor nappal volt, sőt nevezném reggelnek. Mert a hajnal nem jó szó rá. Akkor én még ébren vagyok. Most viszont megláthatja az igazi énemet. Bár néha én is elgondolkozom rajta, hogy melyik is az igazi én. A szolid úriember vagy a nyomulós gazdag !? *
- De az egyik ötlet ami most éppen bevillant az agyamba* Mutatok a fejemre* - Annak a véghez viteléhez nem megfelelő ez a hely. Amennyiben bevállalod kicsi Ash, hogy eljössz velem szórakozni, akkor felkészítelek rá, hogy nem vállalok felelősséget semmiért.
* Ünnepi beszédem után hátradőlök a falnak és úgy pillantok le a lányra. Ahogy eddig ismerem a kíváncsisága illetve merészsége az én malmomra fogja hajtani a vizet. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Black Diamond - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 3 EmptyKedd Júl. 27, 2010 8:49 am

* Csak hallgatom Nathaniel szónoklását. Elég érdekes amit épp közöl velem. Ha én szégfyenlős kis lány lennék akkor már égő arccal pirulnak el. De nem így van. Bár rájövök, hogy miről is beszél, elvégre nem volt túl nagy felakad felfogni a dolgokat. Kicsit eljátszok a gondolattal. Talán hódoljak be neki? Vagy inkább játsszam az elérhetetlen lány szerepét? Ki tudja még mi lesz ma. Hosszú az este... *
- Hát ha már sok ötleted van, akkor velem is megosztasz párat? * Nézek rá csábos pillantásommal, remélve, hogy beavat az ötleteibe. De ha nem akkor nem. Majd lesz más aki közli velem a dolgokat. De szerintem elmondja, mert úgy sem bírja ki a kicsike.*
- Hát ez a hely nekem épp jó, vagyis csak attól függ minden, hogy mit is akarnál itt csinálni. * Rápillantok és elmosolyodok. Most fejemben sok minden végig fut, de mindig leragadok egy bizonyos dolognál. *
- Szórakozni? * Meglepődve hallgatom, majd folytatom. *
- Én már azt hittem, hogy ez maga a szórakozás. Vagy nem, te hogy gondolod? * Közelebb lépek hozzá, már szinte egy lépésnyire vagyok tőle, de nem csinálok vele semmit, nehéz küzdelmet folytatok magammal, de meggyőztem magam, hogy még nem szabad. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 3 EmptyKedd Júl. 27, 2010 9:03 am

- Aki kíváncsi hamar megöregszik.. Meg, hogy téged idézzelek : ami késik nem múlik.
* Csóválom meg a fejem, hogy ő ilyen gyorsan ki akarja szedni belőlem az ötleteimet. Nem fogok megtörni..Kivéve ha beveti azt az ellenállhatatlan cicás szemeit..*
- Mint említettem ez a hely nekem most nem felel meg, akármennyire is szeretem.
* Figyelem ahogy közelebb lép hozzám. A kérdéseire nem reagálok. Egyikre sem. Egy ideig csak nézek a szemeibe, majd egy hirtelen mozdulattal közelebb lépek hozzá és elmosolyodok.*
- Szórakozzunk * Suttogom a fülébe és átkarolom a derekát ,közel húzom magamhoz majd megpördülök. Milyen jó dolog ha az ember már letette a hoppanálás vizsgáját. Jobb mintha valami szuperkocsim lenne.. Mintha valami kirántaná a lábam alól a talajt és vele egy időben engem is magához húzna, majd hirtelen ellökne. Reménykedek benne, hogy így félig ittas állapotban is sikerül normálisan véghez vinnem a társas hoppanálást. Eddig egyszer sem adódott komolyabb bajom belőle. Szorosan fogom Asht, nehogy elszakadjon tőlem, mert az eléggé végzetes hiba lenne.
Érzem, hogy valami átnedvesíti a cipőmet és amint lenézek látom, hogy sikeresen belehoppanáltam a tengerbe. Remek.. Mosolyogva nézek le Ashre, hogy rendben van-e még.*

-Két személyes szórakozás rendel.
*Mivel kicsit eltájoltam magam, ezért kisebb sétát kell tennünk, hogy elérjük a parttól nem messze levő házat. Remek dolog, ha az ember gazdag . És még jobb ha varázsló is egyben. Hogy hol is vagyunk !? Valahol a földközi tenger partján...*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 3 EmptyPént. Aug. 27, 2010 8:04 am

*Éppen bulizgatok. Egy kis kikapcsolódás. Nem, ma még nem ittam semmit, de tervezek. Igen, kiszolgálnak. Mit nem ad, egy kis kor-korrigáló főzet. Nem hiába vagyok az egyik legjobb BIT-es az évfolyamomban. Így most ránézésre 18-nak nak nézek ki. Közben egy korlátnál támaszkodom. Egy fehér pólót, kék farmerral, és fekete cipővel viselek magamon. Közben kihozzák a whiskey-t, amit rendeltem. Várok egy kicsit, hátha akad társaságom, de egyet kortyolok az italomból, de csak egy kicsit, hogy maradjon későbbre is. Közben a csajokat lesem, de nem állok velük szóba, ugyanis van barátnőm. És hűséges típus vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 3 EmptyPént. Aug. 27, 2010 8:19 am

* Belépek a Black Diamondba. Először vagyok itt, még nem ismerem a helyet. Fekete póló, sötétkék farmer, amit megszokhattunk tőlem. Daniel ajánlotta, gondoltam eljövök. Remélem ő is jön, mert egyedül nem biztos, hogy nagyon izgalmas lenne. Elindulok a pulthoz italt kérni, és közben meglátok egy nálam idősebb fiút. Kérek egy hideg limonádét, majd a fiúhoz fordulok. *
- Szia! A Wilienből jöttél? * Kérdezem, bár ha onnan jött, tuti hatodikos, vagy minimum ötödikes. Majd a válasza után bemutatkozom. *
- Benjamin Doredumble. * Majd megjön az ital, és iszok egy kortyot, közben őt hallgatom. *
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 3 EmptyPént. Aug. 27, 2010 8:27 am

*Közben a csajok kiszúrtak, és suttogni kezdtek, de engem, mint mindig hidegen hagy, ha rólam tárgyalnak. Közben kiszúrnak, és odajönnek hozzám. Biccentek neki, és köszönök. A fene se nézné ki ebből a srácból, hogy Faminés.*
-Helló. Igen, onnan. *Válaszolok egy félmosollyal. Közben kortyolok egyet a whiskeyből, és a srácra pillantok. Csoda, hogy nem ismert fel. Pedig sokan ismernek.*
-Sebastian Blaze. Amira, negyedik. És te? Ház, évfolyam? *Kérdezek vissza, mivel nem említette, hogy honnan jött.*
-Aztán, mi járatban erre, Öcsi? *Kérdem. Még mindig a félmosoly ül az arcomon, és normális hangnemben beszélek hozzá. Nem bántásból öcsiztem le, de jól láthatóan fiatalabb.*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 3 EmptyPént. Aug. 27, 2010 8:43 am

* Szóval Wilienes. Örülök, fő most a barátkozás...bár most az Famine-Amira versengés...hát én Faminéval vagyok. Mikor megmondja a nevét, majdnem kicsit meglepődöm...halottam már róla ezt-azt, de nem tudtam, hogy ilyen idős. Ráadásul negyedikesen...elgondolkodom és válaszolok. *
- Famine, első évfolyam. * És még mielőtt megszólalnék, Seb visszakérdez. *
- Daniel barátom ajánlotta azt a helyet...gondoltam beugrok megnézem. És te? * Hallgatom végig, majd... *
- Hallom fogadtál Jamessel. * Térek arra a részre, ami érdekel...hiszen erről beszél a suli...beleértve a tanárokat. Lehet ez indítja meg a házak közti rivalizálást...ki tudja? *
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 3 EmptyPént. Aug. 27, 2010 8:52 am

*Közben felhajtom a whiskey maradékát, és egy újabbat kérek. Nem akarok berúgni, és jobban is bírom az alkoholt, mint a korosztályom. Ha a fiú rákérdezne, hogy mennyi idős vagyok, megmondanám a helyes választ.*
-Nocsak! *Vigyorodok el. Semmi bajom nincs a sráccal, és nem is lesz. Nem sok vizet zavar a meccsel kapcsolatban, ha csak nem Miller küldte utánam. Bár ennyire paranoiás nem lehetek.*
-Én éppen bulizni jöttem ide. A Reed kölyök? Beszéltem vele, még tavaly. Azóta nem is láttam. De egész jó fej. *Bólogatok. Persze a Faminéből csak Millert és a bandáját nem csípem, a többivel nincs bajom.*
-Gondolom már a fél suli erről beszél. De amúgy ő kezdeményezte a fogadást, de vehetjük úgy is, hogy én fogadtam vele. *Vigyorgok még mindig. Persze már lerágott csont de a múltkor az elsősök álítottak meg a földszinten, hogy meséljek már a fogadásról.*
-Gondolom azt pletykálják már, hogy ma összefutottam vele. A Wilianben a falnak füle, és szeme is van. *Csóválom a fejem még mindig vigyorogva. Közben kihozzák a második whiskeymet. Iszok is belőle egy kicsit, de nem hajtom le elsőre. Nem szokásom.*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 3 EmptyPént. Aug. 27, 2010 9:03 am

* Igazából nekem sincs senkivel se bajom, bár ha bekerülnék a kviddicscsapatba - mert be szeretnék - akkor nem biztos, hogy mindenki jó pofizna velem. Közben válaszolgatok. *
- Igen Daniel Reed. Másodikos Faminés. * Hát igen, eléggé gyorsan elterjedtek a hírek. Ám arról még én sem tudok, hogy Seb ma beszélt Jamessel. *
- Ma beszéltél Jamessel? Gondolom vidám társalgás volt... * El tudom képzelni...azért remélem, nem estek egymásnak. Közben kiiszom az italom, én is újat kérek. Gondolom ha visszatértem a Wilienbe, ez lesz a téma: A Sebastian-James társalgás... *
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 3 EmptyPént. Aug. 27, 2010 9:12 am

*Nekem a Famine csapatában, csak Millerrel van bajom. Forresterrel, és a többiekkel nem.*
-Igen, én is rá gondoltam. Állítólag James után ő akar lenni a fogó. Bár aki jó fogó, és nincs a csapatban, mint be akar kerülni, márpedig fogóként. *Fejtem ki a véleményemet. Nem vagyok egy agyatlan tuskó.-mert sokan gondolják, hogy az vagyok- Még akkor is reálisan tudok gondolkodni, amikor pia van bennem.*
-Igen. A földszinten találkoztam vele össze. Hát, ha te egy beszélő gyökérrel tudsz vidáman társalogni, akkor neked adom az Amirás mezemet... *Nevetek fel halkan. Persze a gyökeres részt komolyan gondoltam. Miközben Jamest említem, megszorítom a poharat, de aztán lenyugszom.*
-De mire visszaérek, a fél iskola azt tárgyalja. Ezért nem szabad semmi titkot elárulni, mert másnapra már a fél iskola tudja. *Csóválom meg a fejem, és lehúzom a maradék whiskeyt majd még egy utolsót kérek. Amit villámgyorsan ki is hoznak. Bele is kortyolok, de továbbra is figyelmemet Ben köti le.*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 3 EmptyPént. Aug. 27, 2010 9:25 am

* Hát ha beállnék a kviddicscsapatba, lehet nem is Seb lenne rám kattanva, hanem a többi. Halottam már olyat, hogy két kviddicscsapat a Roxfortban nem bírta egymást, azt merényletek voltak egymás ellen...ezt jó lenne elkerülni. *
- Hát igen, én is fogó akarok lenni... * Vallom be, de hát ez van. Ebben vagyok jó... Én nem mosolyodom el a megjegyzésén. Már nem mintha ismerném Jamest, de tudom, jobb nem az ellensége lenni... bár elég rossz irányba haladok, ha az ellenségével haverkodom, ezért lassan visszavonulót fújok majd. *
- Hát ebben nagy igazad van... * Helyeslem, majd kiiszom a poharam, és a pultra teszek egy aranyat, és felállok. *
- Örültem a találkozásnak, de csak beugrottam megnézni a helyet...meg hát még dolgom van...Szia! * Köszönök el, hogy tényleg elinduljak a dolgomra...vagyis megkeresni Danielt, és rávenni, hogy keressünk már végre egy tanárt egy engedélyért... *

// Köszi! //
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 3 EmptyPént. Aug. 27, 2010 9:30 am

*Bizony én sem vagyok jó ellenfélnek, és ezt tudják is.*
-De te nem vagy Miller. *Zárom rövidre. Bár kíméletlen vagyok, így biztos hogy megátkoznám, de csak ha nem figyel.*
-Én is örültem, öcsi! *Mosolyodok el, és lehúzom a whiskey maradékát. Majd Ben után nem sokkal távozom én is.*


//Én köszönöm!//
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 3 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 9:13 am

Szombat este van. Egész napot átaludtam a tegnapi parti után. Kedves Jack kapitány házi partija eléggé keményen ütősre sikerült. Volt ott minden aminek nem kellett volna, hogy legyen. De pont ezért volt szép.
Mivel annyira belejöttem a tegnap esti bulizásba nem hagyhattam hogy a lendületem tovaszálljon, ezért döntöttem úgy, hogy a ma estét is dorbézolással töltöm. Egy fekete ing van rajtam, fekete nadrággal nyakamban a leszedhetetlen medállal, ami egy gitárt formáz. Locsoltam magamra egy kis kölnit, hogy ne csak a kinézetemmel vonzzam magam köré a bájos bigéket. A cigarettáról rászoktam a szivarra, ami sokkal pénzesebb és mutatósabb. Amit csak a " nagykutyák " engedhetnek meg maguknak. Már pedig én már hivatalosan is közéjük tartozom.
Az este ugyan még fiatal, de a buli a Black Diamondban már is tombol. A tömeg hatalmas, mint mindig. Az ingem felső három gombja már ki van gombolva szabadjára bocsátva a kidolgozott izmokat a kíváncsiskodó szemeknek. Amik meg kell valljam elég sokan vannak. A pultnál vagyok és kikérek magamnak két pohár Zubrovkát és miután megkapom elindulok a kibérelt helyem felé, miközben feltartom a kezemet, hogy nehogy kilöttyentsek egy picit is a finom nedűből. Fellépdelek a lépcsőn , és mielőtt a helyemhez érnék női kezek tapadnak rám. Sőt egyszerre négy női kéz !! Akaratlanul , de elmosolyodom.
- Hölgyeim, fiatal még az éjszaka ! Mutassanak valamit !
Azzal leülök a kanapéra, ahonnan tökéletesen belátom a lenti táncteret és ezt a fenti kis részt. Ez az én úgymond VIP helyem. Körbefuttatom a tekintetem, majd visszatérek az előttem táncoló kis szöszire és vöröskére. Elégedetten hátradőlök és iszok egy kortyot.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Black Diamond - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 3 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 9:25 am

* Már régen nem mentem sehova se szórakozni, már egy ideje csak otthon gubbasztok és gondolkozok. De most eljött az ideje, hogy szórakozzak. Így hát felkeltem az ágyból gyorsan elkészültem és elindultam valamerre. Egyszer csak kikötöttem, egy igen jó szórakozó hely előtt. Egy percig megtorpanok előtte, mert eszembe jut sok emlék ami Nathel kapcsolatos. De végül úgy döntöttem, hogy be megyek, lesz ami lesz. Ennél rosszabb már úgy sem lehet. Beléptem az ajtón, egy csomó ember, de még őt nem látom sehol. Egy apró fekete ruhadarab van rajtam. Nem szokásom így öltözni, de úgy gondoltam ma rám fér az újítás. Határozott léptekkel lépkedek a fekete magassarkúmmal a pult felé. Rendekek egy dupla vodkát, azt egy húzással meg is iszom. Hátra nézek és megláttam Nathet. Szívem elkezdett hevesen verni. Nem is tudom mit is csinálhatnék ebben a helyzetben. Rágyújtottam, gyorsan elszívtam egy szálat, majd megindultam Nath felé. Szerencse, hogy háttal ült és így nem látott. Oda léptem hozzá, befogtam a szemét, majd elkezdtem csókolgatni a puha nyakát. Addig le nem veszem a kezem a szeméről még ki nem találja, hogy ki vagyok. De ez nehéz feladat lesz neki, mivel tudom, hogy milyen kapós és mennyi nő hemperegne szívesen az ágyában. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 3 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 9:34 am

* A csodálatos látványban gyönyörködök egy darabig. Jó a mozgásuk, meg még sok minden más. Egyszer azonban elsötétül előttem minden, utána puha ajkak érintését érzem a nyakamon. Bizsergető érzés fut át rajtam ott, ahol az ajkak érnek. Vajon ki lehet Ő aki ilyen bátornak érzi magát ? Most már nem is érdekel annyira az a két formás csaj ott előttem , arra vagyok kíváncsi, hogy ki okozott nekem meglepetést. Mivel hangot nem hallat így kénytelen vagyok a tapintása alapján megállapítani, hogy ki is ő.
A kezem a kezére siklik, majd felfele haladok. Nem akarok annyira szemérmetlen lenni, hogy azonnal kívánatosabb tájakra vándoroljak, de előbb utóbb odáig is el kell jutnom, ha nincs más lehetőség. Azonban érzem, hogy valami lóg a nyakából. Megfogom a medált és ismerős formát érzek. Miután megbizonyosodok benne, hogy ez a medál már járt nálam, akárcsak a viselője leeresztem a kezem.*
- Ash, lebuktál. Most már visszaadhatod a látásom kislány !
* Szólalok meg elégedett hangon. Tudhattam volna ! Hiszen más lány annyira nem vált ki belőlem olyan áramütést mint Ash... Csak, hogy ezt magamnak sem akarom beismerni, mert a végén még felborulna a világ az egyensúlyából. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Black Diamond - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 3 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 9:47 am

* Nem is kellet sok ahhoz, hogy rájöjjön, hogy ki is vagyok. Nem csodálom lebuktattam magam. De nem tehetek róla, amióta megkaptam tőle a nyakláncot azóta hordom és még egyszer sem vettem le. Pontosan nem is tudom, hogy hogy is állok Nathel. Mostanában alig látom és már nem is tudom, hogy ez milyen kapcsolat. Remélem szereti ha kezdeményeznek. Mert végig húzom kezemet a mellkasán. Érzem kemény izmait és ekkor jövök rá, hogy milyen rég is éreztem ezt az érzést. Ekkor rám tör valami és vad egyben érzelmes csókot lehetek Nath szájára. Benne van a pakliban, hogy ellők magától, de azért bízok benne, hogy nem. *
- De csak a látásod adom vissza. * Mosolygok rá, közben sok dolog jár a fejemben. Köztük van az is, hogy mit is akar még tőlem? Mert lehet, hogy régebben vissza húzódó voltam, de most úgy érzem, hogy értettebb és kaphatóbb vagyok mindenre, főleg arra amire Ő kér. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 3 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 9:56 am

* Miután visszakapom a látásom és elém kerül Ash, elég látványosan végignézek rajta. Meg kell hagyni látszik rajta a változás. Számomra jó irányban történt ez, viszont ha a szülei néznének végig rajta, talán nem lennénk egy véleményen. A csókon meglepődök, mert kicsit több benne az érzelem mint a vágy, amihez hozzá vagyok ugyan szokva, de az ilyeneket általában nem viszonozom, hanem csak arrébb gördítem a csajt más irányokba. Jelen esetben kivételt teszek... *
- Egyenlőre az is megteszi.
* Mosolyodok el, csak minek is ?! Mindegy jobb nem gondolkozni csak cselekedni. Végigfuttatom az ujjaim Ash oldalán majd odahúzom magam mellé.*
- Kérsz valamit inni ? * Majd az egyik teli pohárért nyúlok - Egy Zubrovkával szolgálhatok.
*Nyújtom át neki. Ha nem fogadja el, akkor visszarakom az asztalra. Legalább marad nekem.*
- Mi járatban erre kicsilány ?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Black Diamond - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 3 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 10:06 am

* Meglepőnek nem mondanám, ami történt, pont erre számítottam. Mit is vártam én? Majd egy ilyen nagymenő azon az egy dolgon kívül mást nem akar tőlem. Hát úgy látszik, hogy nem. A felajánlott italt elfogadtam. Mert most kell a szíverősítő. *
- Kicsi lány? Hát akkor legyen. Egy kis szórakozásra vágytam. De még nem találtam meg rá a megfelelő társamat. Lehet, hogy ma is unatkozni fogok? * Vissza teszem a poharat az asztalra. Nem mondanám, hogy aztán odabújtam Nath mellé, csak úgy ülünk egymás mellet, mint két barát, legalább is a külső szemlélőknek úgy tűnhet. *
- Tetszik? * Ekkor az előttünk táncoló vöröskére mutatok. Majd Nathre pillantok. Sok perverz ötlet játszódik le a fejemben, lehet hogy még Nath nem is tudja, hogy mire is akarok ezzel célozni neki. De remélem, hogy rájön. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 3 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 10:18 am

- Úgy ismersz mint aki hagyná, hogy unatkozz ?
* Nézek rá kérdőn. Eddigi kalandjaink során én nem ezt tapasztaltam. Vagy talán számára unalmasak lettek volna !? Unalmas vagyok ?! Az lehetetlen....*
- Egészségünkre !
* Koccintok vele, majd a kérdésére a vöröskére emelem a tekintetem. Úgy látszik ezek még nem vették észre, hogy találtam más társaságot. Szegények már detox közeli állapotban lehetnek. *
- Nem mondom, hogy rossz. De jelen esetben más tetszik.
* Húzom közelebb Asht a medálnál fogva és egy csókot lehelek az ajkára. Majd elgondolkodva vizsgálom a csillogó mütyürt.*
- Ezek szerint ilyen jól eltaláltam az ízlésed ?
* Nézek rá kérdőn. A szememben egy kis öröm suhan át. Majd hátrébb hajolok és előveszek egy szivart, majd meggyújtom. A füstön keresztül nézek Ashre.*
- Na mesélj valamit, mi van veled ?! Rég láttalak...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Black Diamond - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 3 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 10:29 am

- Édes, már nagyon rég láttalak és már nem is tudom, hogy ismerlek. Az igaz, hogy még nem unatkoztam veled. De remélem, hogy ezek után sem fogok. * Közben még mindig csak a táncoló részeg csajt figyelem, az volt a célom, hogy én is így kiüssem magam, mint a vöröske, de inkább nem, nem valami szép látvány ez részeg vonaglás. *
- Ismerem? * Elképzelhető, hogy nem is rám céloz ezzel, de az önbizalmamnak jót tenne. * A csókot viszonozom, de úgy érzem, hogy az ő részéről nincs benne semmi vágy. Csak olyan megszokásból adta. *
- Hát úgy látszik. * Nem mondok semmi más, csak megfogom a medált és szemem felcsillant, mikor a nyakláncra gondolok hogy hogyan és kitől kaptam. *
- Az igaz, hogy rég. Elképzelhető, hogy egy kicsit megváltoztam. * Szerintem rossz értelemben, de majd eldönti Nath, hogy neki ez rossz-e vagy inkább jó. *
- Úgy érzem, hogy hiányzik valami az életemből. * Rápillantok és úgy kell vissza fognom magam, hogy nehogy rámásszak, ebben a kicsit ittas állapotomban. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 3 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 10:37 am

*Nem mondok semmit. De azért megnyugtat, hogy nem unatkozott mellettem. A szivaromat tovább szívom. Sokkal ütősebb mint a cigaretta. Megéri az árát.*
- Elképzelhető.
* vigyorodok el hamisan. Nem vagyok az a fajta aki bevallja egy lánynak, hogy igen te kellesz nekem. Mármint ha nem csak a szexről van szó. Márpedig jelen esetben nem csak a szexről lenne szó. Csak ezt én sem tudom még pontosan.*
- Van ez így... - Újabb korty * - Csak néha az ember nem látja, hogy az ami kell ott van az orra előtt.
* Gratulálok Nathaniel ! Igazán szépen meghazudtolod magad. Ez nem te vagy . Álljál le ! A szivart a tartóba rakom az asztalra. *
- Lányok * Szólok a vörösnek meg a szőkének * - Talán ha arrébb mennétek...
* Invitálom őket lefele egy fejmozdulattal, mire kelletlenül letámolyognak a lépcsőn gonosz pillantásokat küldve Ash felé. Hát de hiába. Amennyiben megjelenik a porondon azt hiszem más számára az estére elérhetetlen vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Black Diamond - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Black Diamond
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Allison Diamond

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: "Éjjel-Nappal" negyed-
Ugrás: