Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapBlack Diamond - Page 4 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Black Diamond - Page 4 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Black Diamond - Page 4 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Black Diamond - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Black Diamond - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Black Diamond - Page 4 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Black Diamond - Page 4 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Black Diamond - Page 4 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Black Diamond - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Black Diamond - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Black Diamond - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Black Diamond - Page 4 Vote_lcapBlack Diamond - Page 4 Voting_barBlack Diamond - Page 4 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Black Diamond - Page 4 Vote_lcapBlack Diamond - Page 4 Voting_barBlack Diamond - Page 4 Vote_rcap 
Ted Forrester
Black Diamond - Page 4 Vote_lcapBlack Diamond - Page 4 Voting_barBlack Diamond - Page 4 Vote_rcap 
James Miller
Black Diamond - Page 4 Vote_lcapBlack Diamond - Page 4 Voting_barBlack Diamond - Page 4 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Black Diamond - Page 4 Vote_lcapBlack Diamond - Page 4 Voting_barBlack Diamond - Page 4 Vote_rcap 
Sindy Logan
Black Diamond - Page 4 Vote_lcapBlack Diamond - Page 4 Voting_barBlack Diamond - Page 4 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Black Diamond - Page 4 Vote_lcapBlack Diamond - Page 4 Voting_barBlack Diamond - Page 4 Vote_rcap 
Chris Martines
Black Diamond - Page 4 Vote_lcapBlack Diamond - Page 4 Voting_barBlack Diamond - Page 4 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Black Diamond - Page 4 Vote_lcapBlack Diamond - Page 4 Voting_barBlack Diamond - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Reed
Black Diamond - Page 4 Vote_lcapBlack Diamond - Page 4 Voting_barBlack Diamond - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Black Diamond

Go down 
+10
Benjamin Doredumble
Sebastian G. Blaze
Lana Rosemary Lent
Hannah McDowal
Larina Marley
Cassandra Lengston
Nathaniel L. Matthews
Demi Bieber
James Miller
Főmesélő
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Black Diamond - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 4 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 10:51 am

* Nem is kell, hogy mondjon valamit, lehetséges, hogy tudom hogy mire is gondol. Vagy talán nem kéne, néha a tudatlanság áldás. *
- Gondolom. * Most bármit megadnék érte, hogy bele lássak a fejébe legalább egy kis időre, hogy tudjam hogy ő hogy is gondol rám. *
- Meg olyan is van, hogy nagyon is lássa, csak nem veszi tudomásul. * Ekkor elfordulók, mert bele ment a szivarnak a füstje a szemembe, igazából nem a füst az oka, csak még saját magamnak sem merem beismerni, hogy sírás közeli állapotban vagyok. Igazán nem zavart, hogy ott táncoltak az ittas állapotban lévő lányok.*
- Ezt most miért? Már majdnem kezdtem élvezni a részeg vonaglásukat. *Elnevettem magam, nem bírtam hozzá olyan komoly képet vágni amit akartam. De a nevetés után, még közelebb mentem hozzá, végig simítottam a vállán. Közben megremegtem, mikor rájöttem, hogy ő az a férfi aki kell nekem. Remélem ezt ő is észre veszi. Egyenlőre nem csinálok semmit, kíváncsi vagyok, hogy mit is akar csinálni velem. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 4 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 10:59 am

* A poharam kiürül, hát arrébb csúsztatom az asztalon. Figyelem ahogy szép lassan megáll pár centire az asztal végétől, és a halállal egyenlő leeséssel és összetöréssel. Érdekes mikre képes a fizika...*
- Hát az már az ő baja.
*Vonom meg a vállam. Majd mivel úgy tűnik most nem bírja a füstöt Ash, mosolyogva elnyomom teljesen a szivart.*
- Mi van kislány, nem bírod a füstöt ? Te a láncdohányos ?
* Kérdezem egy cseppnyi iróniával a hangomban. Nem akarok bunkó lenni, de muszáj volt feltenni a kérdést. Kell, hogy jelezze valami egy kis régi Nath is maradt bennem.*
- Engem már idegesítettek. De ha akarod visszahívom őket.
* Emelem fel a kezem védekezve. MAjd amikor a vállamhoz ér elkapom a kezét és most már tényleg, lesz*rva minden következményt közelebb húzom és megcsókolom. De ebben most már úgy minden érzésem összesűrítve ott van. A kezem a derekára csúszik, majd a csók véget értével kicsit hátrébb döntöm a fejem, hogy lássam Ash arcát, de a kezemet még mindig a derekán tartom.*
- Érdekes, hogy ugyanilyen helyzetben a múltkor két ember zavart, de most vagy százan vannak körülöttünk és lesz*rjuk.
*Filózok el egy picit. *
- AMúgy igazán dögös vagy ma kislány.
* Biccentek elismerően.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Black Diamond - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 4 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 11:27 pm

* Csak nézem, hogy Nath mit is művel a pohárral. Lehet, hogy én is ilyen sorsra jutok mint ez a pohár? Eleinte érdekes, amíg megkapod és megkóstolod a pohár tartalmát, aztán ahogy kezd kifogyni egyre unalmasabbá válik. *
- Ha tudnád mostanában mennyi mindent nem bírok. * Remélem nem veszi célzásnak, mer nem rá értettem.*
- Hát ahogy akarod, de én elvagyok nélkülük is. * Eddig sem voltam féltékeny rájuk, pedig lehet, hogy lenne okom rá, de most minden hidegen hagy. A csók meglepett, de viszonozom, most sokkal érzelmesebb volt mint az előző. És ez már nem tud hidegen hagyni. *
- Ez miért van így? Mi változott az óta? * Máskor csak kissé ittas állapotban csókolt meg sok ember előtt. De most egy csomó ember előtt megtette, le se sz*rva ezzel a következményeket. *
- Köszi. De legutoljára amikor ilyent mondtál még hozzá tetted, hogy milyen dögös vagyok és legjobban a ruhám a szőnyegeden heverve állna csak igazán jól. * Kicsit előjönnek bennem a régi emlékek. Akkor minden mennyire jó volt... remélem lesz még olyan pillanat. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 4 EmptyVas. Nov. 28, 2010 10:51 pm

- Igen ? * Vonom fel a szemöldököm arra, hogy sok mindent nem bír mostanság. * - Na és például mit ?
* Kíváncsi vagyok, hogy mik nem nyerik el mostanában a tetszését. Jelenleg én tökéletesen meg vagyok elégedve a saját életemmel. *
- Akkor maradnak ott ahova küldtem őket.
* Bólintok egyet. Nem létszükségletem, hogy itt táncoljanak, elvégre most épp itt van egy másik lány, aki azért többet jelent náluk.*
- Ezt mondd meg te ...
* Suttogom neki, közben a szemébe nézek. Igazából azért hárítom rá a válaszadás felelősségét, mert én nem tudnék rá kielégítő választ adni. Hogy miért ? Mert csak. A pillanat embere vagyok, szóval csak eszembe jutott a dolog. Kedvem nincs rajta elgondolkozni, mert az kibillentene az emberi mivoltomból.*
- Ezzel a kijelentésemmel még most is egyetértek * Terül szét egy hatalmas vigyor az arcomon. * - Netán szeretnéd, hogy ezt mondjam ?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Black Diamond - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 4 EmptyPént. Dec. 03, 2010 8:47 pm

- Nem lényeg. De annyit elárulok, hogy téged még mindig bírlak. * Kicsit kiélvezem a közelségét, elvégre olyan rég nem láttam már. Kezemet fel-le csúsztatom a combján. Közben bevillan pár régi emlék is. Nem lenne ellenemre, ha most azokat újra át élném. *
- Te akartad, lehet hogy azért van így, mert elbűvölő és csinos is vagyok egyszerre és kész főnyeremény ha velem mutatkozhatsz? * Kicsit viccelődve kérdezek rá, ki tudja talán úgy gondolja ahogy én is. *
- Érdekes. * Csak nézem, hogy mosolyog, bajjósló jelnek is vehetném, de majd meglássuk, hogy mi lesz a végén. Közben kezem már a lábáról áttárt a kezére. Vissza fogottan karmolászom Nath férfias kezét. Megmagyarázhatatlan okok miatt szeretek karmolászni, remélem Nathet nem zavarja, vagy ha mégis, akkor majd rám szól. *
- Lehet, hogy ebben a percben nem szeretnék semmit sem ennyire. De nem akarok erőszakos lenni, minden csak rajtad múlik. * Várom a reakcióját, ha akar még el is bírna küldeni melegebb éjhajlatra. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 4 EmptySzomb. Dec. 18, 2010 10:39 pm

- Reméltem is, hogy így van.
*Mosolyodok el. Amennyiben engem sem bírna valószínűleg most mondtam volna neki , hogy fel is út le is út. De szerencsére nem adott alkalmat még erre, hogy elküldjem a búsba. Bár nála nem szívesen tenném ezt.*
- Hohó * nevetek fel a válaszán * - Talált süllyedt.
*Karmolássza a kezemet, mint egy kismacska. Ennek következtében apró energiakisülések szabadulnak fel ott, ahol éppen a karmol. *
- Te jó ég Ash ! Ebben a szituációban teljesen úgy tűnik mintha én lennék az ártatlan és tudatlan kisgyerek, akit a gonosz a rosszba csábít.
*Csóválom meg a fejem , miközben letörölhetetlen vigyor van az arcomon. Szépen lefejtem a karmolászó kezét a kezemről és felállok. *
- Azt hiszem itt az ideje, hogy visszafordítsuk a dolgokat a normális kerékvágásba !
*Mondom, majd lehajolok érte és ha engedi, ha nem felkapom, majd elindulok vele a szobák irányába. Természetesen mint törzsvendég, nekem is van egy saját kis külön bejáratú szobám. Így hát afelé veszem az irányt . Mivel már érkezésemkor megkértem, hogy nyissák ki így csak egy lábbal szépen belököm az ajtót , majd Asht szépen az ágyra fektetem *
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 40
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 4 EmptyPént. Dec. 24, 2010 9:51 am

*Már egy ideje itt múlatom az időm, mondhatni úgyis, hogy tetszik ez a hely, olyan fiatalos, és nem zajos, meg füstszagúan undorító. Előttem az asztalon egy pohárka hever benne tiszta ír whisky és pár kocka jég. Még nem ittam meg, és már nem az első ilyen poharam. Az öltözékem, most is divatos. Fekete szaggatott nadrág lelógó láncokkal, és hozzá vastag fekete bakancs, koptatott orral. Felsőként egy ujjatlan ezüstszínű pólót viselek, erre lóg le az egy szem ezüstlánc a nyakamból. Minderre hosszú, prémes szélű fekete kabátot húztam, ami most a szék támláján pihen, így kilátszanak, arányos, de nem túl izmos karjaim. Egyik kezemben a pálcám, játszom, hisz megtehetem, éppen a poharam fölé, bűvölök füstszerű alakokat. Ez leköt egy kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 4 EmptyPént. Dec. 24, 2010 9:59 am

*Nem szokása ide járni, mivel ez fiatalok gyülekezőhelye. De hát ő sem olyan öreg. Néhány perce már sétálgat itt, kezében egy korsó sört tart. Fekete farmer, fekete bakancs, sötétkék ing és bőrdzseki van rajta. Néhány ismerősnek köszön, majd ülő hely után néz. Ekkor látja meg a szőke férfit. Ismerős neki, de nem tudja, hogy honnan. Lehet, hogy találkozott már vele, esetleg valami minisztériumi dolog miatt volt vele kapcsolatban. Mindenesetre odasétál hozzá. *
- Jó estét, Robert vagyok. Szabad ez a hely? *Mutat a másik székre az asztalnál. Semmi ártó szándék nincs benne, ma nem nyomoz, nem szalad halálfalók után.*
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 40
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 4 EmptyPént. Dec. 24, 2010 10:05 am

*A játékomat egy alak árnyékolja be, és felpillantok rá. Ismerős ismerős jah igen, tudom már ki az, minisztériumi nagykutya, egyenesen Cassidy után. Minő szerencse.*
- Jó estét Mr. Lawrence, hogyne, szabad *ajánlom fel jószándékúan, hogy üljön le, hátha esetleg elkotyog valami információt az -ahogy nézem- szabadnapján. Nem lenne rossz kideríteni hogy mi történt, és hol tart a minisztérium.*
- Hogyhogy nem szolgálatban van? *érdeklődöm, és abbahagyom a játszadozást, és szőke fürjeim alól, kifejezéstelen kék szemeimmel nézek a férfira. Akár még tereim is vannak vele kapcsolatban, csak legyen meg az alkalom, hogy beférkőzhessek a minisztériumba.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 4 EmptyPént. Dec. 24, 2010 10:11 am

- Ó, szóval akkor ismerjük egymást. *Mosolyodik el. Mostanság, hogy együtt van Cassyvel, többet mosolyog, mint eddig bármikor.*
- Valahonnan nagyon ismerős volt, de nem tudtam, hogy honnan. *Mondja a férfinek. Á, és már a neve is rémlik, Belus Hunter. Talán van neki aktája a minisztériumban.*
- Szabad a péntek estém. *Neki is jár ugye szabadnap, hiába nagykutya.*
- És Ön? *Kérdez vissza. Azt meg ne tessék hinni, hogy Robertet olyan könnyen fel lehet használni. Ravaszabb ő annál, minthogy bárki átejtse. Nem véletlenül tartanak tőle a halálfalók.*
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 40
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 4 EmptyPént. Dec. 24, 2010 10:20 am

- Mondhatni hogy már, összefutottunk néhányszor. *mosolygok vissza, hiszen nem szeretnék rossz benyomást kelteni. Valahogyan be kell jutnom a minisztériumba, hogy megtudjam amit szeretnék.*
- Már dolgoztam együtt az itteni minisztériummal, talán akkor találkoztunk, annak a csúnya csúnya ügynek a kapcsán. *emlékeztetem Robertet hogy a barátja már befürdött velem. Halálfalónak nézett, ami egyrészt nevetséges, mert sosem voltam az, másrészt meg a halálfalóság nem függ össze azzal hogy Anor szövetségese voltam, amíg élt. Sajnálom hogy meghalt, hiszen erős volt, de ostoba... Remélem az új Leader, a Mester valamivel tovább fogja bírni.*
- Áh, milyen szerencsések itt egyesek...*morgok, mert nekem egyetlen szabad gondatlan estém sem lehet, a folyamatos menekülés, és harcok miatt. Elég magas vérdíj díszeleg a fejemen, több országban is.*
- Én csak betértem inni egyet, a fővárosba tartok *felelem óvatosan, és figyelem az auror mozdulatait, ezek általában elég árulkodók.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 4 EmptyPént. Dec. 24, 2010 10:29 am

- Á igen, így már rémlik. Csak annyi emberrel dolgozunk együtt, meg van olyan, hogy nem is én beszélek velük, hanem a főnököm, vagy valamelyik talpnyaló... *Gondol itt a többi aurorra, akiket nem igazán tekint azoknak. A Leader-ügy kapcsán rájöttek, hogy az egész bagázs egy rakás szerencsétlenség.
Tudja, hogy Belus nem halálfaló, de azt is, hogy nem egy maszületett bárány. Mindenesetre ma szabadnapja van, úgyhogy nem fog kérdéseket feltenni, meg információkat szerezni. Esetleg ha a férfi elejt párat, azt megjegyzi, hiszen jó memóriája van.*
- Igen, néha kikapcsolódni is kell. *A munka, aztán otthon meg az asszony. Nem könnyű így az ember élete.*
- Munkaügyben? *Na jó, talán mégis akar információkat. De nem tehet róla, aurorból van. Egyébként a mozdulataiból semmi fontos nem látszik. Néha mosolyog, aztán iszik, körbenéz, ennyi.*
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 40
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 4 EmptyPént. Dec. 24, 2010 10:38 am

- Valóban, magam is sok emberrel kerültem kapcsolatba, de a fele nem ért semmit, nem értenek ahhoz amit csinálnak, és lehetetlen velük közös nevezőre jutni. De gondolom érti maga is, hiszen a minisztériumban dolgozik. *mosolygok, és belekortyolok az italomba, kezemen megcsillan az egyetlen gyűrű, mely ujjamat díszízi, egy kígyó, melynek a szeme, zöld smaragd. Nem nagy, de mutatós darab, és veszélyes játékszer.*
- Kikapcsolódni, nah igen, azt sem ártana, csakhogy nem hagyják az embert... *sóhajtok fel, mert valakinek folyton szemet szúrok, és ki kell iktatnom, ha nem akarok lebukni.*
- Igen sajnos, bár még várom hogy a miniszter visszaigazoljon, és működési engedélyt adjon. Tudja, amolyan magánzó vagyok, és most kivételesen besegítek a minisztérium munkájába az ügy kapcsán *felelem, nincs mit vesztenem, maximum nem hiszi el nekem, hogy igazat mondok. Persze, én meg az igazság, két világ, de ház, színésznek is születni kell.*
- De nem akarom a szabad estéjén munkaügyekkel fárasztani *mosolygok.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 4 EmptyPént. Dec. 24, 2010 10:53 am

- Persze, van ott néhány olyan ember, akit kapásból kirúgnék. De sajnos nem én vagyok a létszámért felelős, így kénytelen vagyok elfogadni, hogy az a sok barom ott zabálja a fánkot a minisztériumban. *Vonja meg a vállát.*
- Ez igaz. Engem sem mindig, mert folyton van valami baj. De most mindenképpen akartam időt szakítani. *Iszik még egy nagy kortyot a söréből, majd Delus következő kijelentésesre felpillant.*
- Aha. *Bólint egyet, persze nem nagyon hiszi el a dolgot. Ha Stride valakit alkalmazni akarna, akkor arról Cassidy már tudna, ha mástól nem, Raymondtól. De mivel ilyen hírek nem keringtek az ügyosztályon, ezért nem hiszi, hogy Belus tényleg a minisztériumnak dolgozna most.*
- Áh, hagyja csak. A munkám lassan már az életem lesz. *Sóhajt egyet. Ez most igaz. *
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 40
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 4 EmptyPént. Dec. 24, 2010 10:59 am

*Ebben egyet tudok vele érteni, bár én személy szerint a minisztertől kezdve lecserélnék mindenkit, abban a diliházban.*
- Szerintem is, legalábbis azok akikkel találkoztam, nem voltak valami kiemelkedően jó képességű aurorok. Csoda hogy tudnak egyeltalán valamit is haladni. Hiszen egy fecske sem csinál nyarat *célzok rá hogy bár ketten vagy hárman hiába nagyon jó aurorok, ha a többiekkel még a folyosót is kár lenne felnyalatni.*
- Az biztos, valami mindig van.... *értek egyet, és egy pillanatra őszintén felsóhajtok. Hiába a kegyetlen gyilkos üzemmód, néha én is elfáradok, és ez a káromra megy sajnos.*
- Nekem már régen az, nem tudok szabadulni tőle, hiába vennék ki én is pár szabadnapot, ilyen lehetőségem nincsen *húzom le az italom, kis fáradtság, és fásultság keveredve a mozdulatba. Na igen, mindenbe bele lehet unni egy idő után, még abba is hogy többszörösen körözött bűnöző az ember.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 4 EmptyPént. Dec. 24, 2010 11:13 am

*Ő is sok mindenkit lecserélne. Bár a főnökét nem adja. Vele már összeszokott.*
- Igen, van ott pár barom. Hát nem, ez az ügy is elég nagy dió. *És még nincs vége. Igaz, a Leader-korszak már lezárult, de világuralomra törő egyének mindig is lesznek.*
- Van ám. És hiába megy el az ember szabadságra, ha megkeresik, hogy na légyszi, még ezt, meg ezt... *Csoda, hogy nem kapott mentális üzenetet, hogy valakit le kéne kapcsolni, mert a többi barom nem tudja elkapni.*
- Sajnálom. *Ő azért az elmúlt pár hétben elutazott, szóval volt szabadideje gondolkodni ezen ez egész gyilkosságon. Igaz, hogy nem sokra jutott. Talán ha Cass-el összeülnének.*
- Na, viszont én lassan megyek. ~Vár az asszony.~ *Mosolyodik el, felhörpinti az utolsó korty sört, majd feláll.*
- További szép estét Önnek. *Majd int egyet, és elindul a kijárat felé. Most nem hopponál, inkább hazasétál.*
Vissza az elejére Go down
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 40
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 4 EmptyPént. Dec. 24, 2010 11:21 am

*Pár? Milyen szép, enyhe kifejezés.*
- Én azt mondanám, hogy a 99 százalék az.... *mondom ki őszintén, és kiiszom a poharam maradékát, ami kellemesen égetve csúszik le a torkomon. Imádom a whiskyt ezt az érzést egy más ital sem tudja visszaadni. *
- Van van, főleg ha az ember függ valakitől, az a legrosszabb, annak nem mondhat ellent *habár jobban belegondolva, én a magam főnöke vagyok, mindig is az voltam, bár voltak akik megpróbáltak igába hajtani, hát azok most csak halottaknapján jutnak eszembe. Ha el nem felejtem mikor van halottaknapja.*
- Ne tegye, mindneki magának választ életformát, hát birkózzon is meg vele *mosolyodom el, és én is menni készülök. Felállok, és magamra veszem, fekete, prémes szélű kabátomat, drága darab volt, ami azt illeti.*
- Igen, én is megyek a dolgomra *búcsúzom, és az ajtón Robert után lépek, ki, bár én hopponálok, sokkalta kényelmesebb mint gyalogolni.*
- Viszlát *búcsúzom én is.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Black Diamond - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 4 EmptyKedd Dec. 28, 2010 7:05 am

Nathaniel L. Matthews

- Bár ha az idegeidre akartam volna menni, akkor mást mondtam volna. Csak attól tartok, hogy azon nagyon felkaptad volna a vizet. És talán ideges is lettél volna tőle és az nekem nem lenne jó. Mert aki idegeskedik az gyorsabban ráncosodik is. Én meg nem akarok egy nyugdíjassal mutatkozni. * Huncut pillantást vetek rá. Remélem nem sértődik meg ezen az apró kis szófecsérlésen. Ismerhet már annyira, hogy tudja, hogy csak azért mondok neki ilyeneket, hogy csipkelődjek vele. *
- Én gonosz, te meg az ártatlan? Ez nem fordítva szokott lenni? Olyan, mint ha egy szerepjátékba csöppentem volna bele. És engem csöppet sem zavar ez a szerepcsere. * De rám sem figyelt, egyből elkezdte megint a saját kezébe venni az irányítást. Mikor már lefektet az ágyra elcsodálkozok rajta. *
- Érdekes. A többi nőt is ide szoktad hozni? * Csöppet sem vagyok féltékeny típus. De ami az enyém az az enyém. De tudom hogy Nath talán sosem lesz az enyém. Persze mindig bele megyek az apró kis játszadozásaiba, még annak ellenére, hogy biztos vagyok benne, hogy más nőkkel is elszórakozgat. *
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Black Diamond - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 4 EmptyPént. Dec. 31, 2010 10:04 am

Daniel Reed

*Gyors léptekkel sietek a BD felé. Remélem még nem késtem le a találkozót Danny-vel. Az új pálcám a zsebemben van. Ma ezt a ruhát vettem fel. Még azért egy melegebb felsőt is felvettem, hogy ne fázzak. A bejárat előtt megállok, majd egy kicsit összébb húzva magam megvárom Danny-t, hisz nála van a főzet.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Black Diamond - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 4 EmptyPént. Dec. 31, 2010 10:08 am

*Danny siet ráérős léptekkel a BD felé... Mivel nem hívták haza, ezért nem is ment.. Zsebében van két fiola, amiben kor-korrigáló főzet van. Másképp ki sem szolgálják őket. Annyit azért fejlődött bájitaltanból, hogy el tudja készíteni ezt a főzetet, meg egyéb mást is, amit kell egy másodikosnak. Egy fekete bőrdzseki, fekete farmer, fekete-zöld DC cipő, fekete-kék DC póló van rajta. Nem fázik, hozzászokott már a hideghez.. Megpillantja Raplhot.*
-Cső... Nem késtem annyit ugye?
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Black Diamond - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 4 EmptyPént. Dec. 31, 2010 10:15 am

*Alig jöttem meg 2 perce, Danny is befutott.
-Hola. Nem én is most érkeztem meg. Nos, akkor kész vagy a bulizásra??
*Érdeklődök teljesen feldobva, majd várom, hogy mit válaszol. Már lehet hallani a zenét. Egész jó. Azt hiszem apámat kihozom idegileg, ha ezt megtudja.
-Remélem nem felejtetted el a kor-korrigálót??
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Black Diamond - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 4 EmptyPént. Dec. 31, 2010 10:22 am

-Remek, akkor Partyra fel... IHB szagot érzek. *Dörzsöli össze a tenyerét. A zenét figyelmen kívül hagyja, nem is az ő világa. Az Alternatív Rockot szereti ő..*
-Ja, persze, itt van. *Húzza ki a zsebéből és feldobva megpörgeti, majd Raplhnak ad egyet, és a sajátjáról leszedi a pecsétet, majd felhajtja.. Máris idősebbnek érzi magát.*
-Nah, így már mindjárt más.. *Vigyorodik el.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Black Diamond - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 4 EmptyPént. Dec. 31, 2010 10:31 am

-Ez a beszéd, csak a B-t hagyjuk le. Bár szerintem az is ott lesz. *Mondom mosolyodva, majd elveszem a főzetet. leszedem a pecsétet, majd lehúzom. Egy rossz érzés fog el, de hamar rendbe jövök. A gipszemet a ruhám alatt tartom, hogy ne kössenek belém.
-Akkor nyomás bulizni. Az első kört én állom.
*Mondtam majd benyitottam. Megvártam még Danny is belép, majd a pulthoz megyek.
-Kérj amit akarsz.
*Mondom Danny-nek, majd kérek egy Whisky-t, majd le is húzom.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Black Diamond - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 4 EmptyPént. Dec. 31, 2010 10:37 am

-Áhh, én nem b*szok be.... Annyira. Nem vagyok az a nagy ivós fajta. Sebastian haverom az inna, mondjuk ő szeret is. *Vigyorodik el ördögien, és körbenézek...*
-Rendben, de a másodikat én.. *Vigyorog még mindig. Aztán belépnek. Elég hangulatos a hely, főleg szilveszter táján.*
-Jólvan, akkor jöhet egy... Whiskykóla... *Mikor meg is kapja, lehúzza.. Aztán kér még egyet.*
-Ezt most én állom. *Jön ugyanaz a whiskykóla..*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Black Diamond - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 4 EmptyPént. Dec. 31, 2010 10:43 am

-Nem-e!? Csak figyelj és azon kapod magad, hogy a földön fekszel részegen.
*Nevetem el magam, majd bent megkapjuk az italt. Az első kör lement, így jöhet a következő is. Ugyan azt kérem, mint az előbb. Most nem iszom meg egyszerre. Még nem szeretnék berúgni.
-Nézd milyen jó csajok vannak.
*Mutatok azokra, akik szemben rázzák, persze elsősorban nem nekünk.
-Ismerkedni kéne.
*Vigyorgok el ördögien, miközben nézegetem a lányokat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Black Diamond - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Black Diamond
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Allison Diamond

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: "Éjjel-Nappal" negyed-
Ugrás: