Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapBlack Diamond - Page 5 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Black Diamond - Page 5 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Black Diamond - Page 5 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Black Diamond - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Black Diamond - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Black Diamond - Page 5 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Black Diamond - Page 5 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Black Diamond - Page 5 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Black Diamond - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Black Diamond - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Black Diamond - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Black Diamond - Page 5 Vote_lcapBlack Diamond - Page 5 Voting_barBlack Diamond - Page 5 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Black Diamond - Page 5 Vote_lcapBlack Diamond - Page 5 Voting_barBlack Diamond - Page 5 Vote_rcap 
Ted Forrester
Black Diamond - Page 5 Vote_lcapBlack Diamond - Page 5 Voting_barBlack Diamond - Page 5 Vote_rcap 
James Miller
Black Diamond - Page 5 Vote_lcapBlack Diamond - Page 5 Voting_barBlack Diamond - Page 5 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Black Diamond - Page 5 Vote_lcapBlack Diamond - Page 5 Voting_barBlack Diamond - Page 5 Vote_rcap 
Sindy Logan
Black Diamond - Page 5 Vote_lcapBlack Diamond - Page 5 Voting_barBlack Diamond - Page 5 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Black Diamond - Page 5 Vote_lcapBlack Diamond - Page 5 Voting_barBlack Diamond - Page 5 Vote_rcap 
Chris Martines
Black Diamond - Page 5 Vote_lcapBlack Diamond - Page 5 Voting_barBlack Diamond - Page 5 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Black Diamond - Page 5 Vote_lcapBlack Diamond - Page 5 Voting_barBlack Diamond - Page 5 Vote_rcap 
Daniel Reed
Black Diamond - Page 5 Vote_lcapBlack Diamond - Page 5 Voting_barBlack Diamond - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Black Diamond

Go down 
+10
Benjamin Doredumble
Sebastian G. Blaze
Lana Rosemary Lent
Hannah McDowal
Larina Marley
Cassandra Lengston
Nathaniel L. Matthews
Demi Bieber
James Miller
Főmesélő
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Black Diamond - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 5 EmptyPént. Dec. 31, 2010 10:54 am

-Bocs, de annyit nem iszok... Szeretném megúszni a holnapot anélkül hogy másnap teleokádnám az egész Wiliant. *Vonja meg a vállát, és lehúzza a whiskykóláját.*
-Te meg vagy veszve, ember? Van barátnőd, akinek pont most van a legnagyobb szüksége rád.. *Komolyan beszélek.. Ha nem áll le, kénytelen leszek súlyosabb eszközhöz folyamodni.*
-De, még csak az kéne...
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Black Diamond - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 5 EmptyPént. Dec. 31, 2010 11:02 am

-Hát jó... én nem erőltetem. *Vonom meg a vállam én is. Megiszom a piát, majd kérek még egyet. Danny szavai, most hidegen hagynak. Kezd hatni a pia.
-Nyugi... lazíts. Nem gondoltam komolyan. *Mondom egy mosoly kíséretében, miközben még a lányokat nézem.
-Most mé'. Itt akarsz ülni egész este?? De ha nem, akkor nem. Te tudod mit akarsz.
*Vonom meg a vállam, majd megiszom a harmadik Whisky-m is. Azt hiszem egyenlőre elég lesz a pia.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Black Diamond - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 5 EmptyPént. Dec. 31, 2010 11:07 am

-Nem vagyok nagy piás. *Vonja meg a vállát. Ő nem fog inni annyit, kell egy józan ember is Ralph mellé...*
-Ne aggódj, ha komolyan gondolod akkor kénytelen leszek komolyabb eszközökhöz folyamodni... *Vigyorodik el, de teljesen komolyan beszél.*
-Pont hogy nem, de ezekhez nincs kedvem odamenni.. Majd keresünk olyanokat, akik ketten vannak. *Vonja meg a vállát.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Black Diamond - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 5 EmptyPént. Dec. 31, 2010 11:13 am

-Én sem, de itt az alkalom, hogy még jobban keresztbe tegyek apámnak. *Mondom vigyorogva, majd egy kicsit megszédülök a sok pia miatt.
-Persze a gyengébbel könnyebb elbánni, de nem aggódj. Nem teszek semmi olyat.
*Mondom mosolyogva, majd Danny kijelentése után körülnézek, keresve másokat.
-Igazad van. És azokhoz mit szólsz!?
*Kérdezem vigyorogva, miközben két lányra mutatok, akik az egyik asztalnál vannak.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Black Diamond - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 5 EmptyPént. Dec. 31, 2010 11:15 am

-Jólvan, nekem mindegy, nem az én apám. *Vigyorodik el, és megvonja a vállát. Észreveszi hogy megszédült Ralph.*
-Remélem is, mert ha igen, kénytelen leszek betörni a képed. És azt a te érdekedben fogom tenni. Mondjuk nem szívesen. *Vonja meg a vállát.*
-Jó, odamehetünk. Feltéve ha még tudsz járni... *Nevetek fel.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Black Diamond - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 5 EmptyPént. Dec. 31, 2010 11:22 am

-Tudom... és nem is kívánom, hogy az apád legyen. *Vonom meg a vállam
-Hmm... törött kézzel is tudok védekezni. De tudod, próbálkozni mindenkinek szabad, csak ne, hogy megbánd a dolgot utána, ha a gyengélkedőn kötsz ki. *Nevetek fel, majd kérek mégy egy kört, hogy legyen bennem még egy kis pia.
-Én tudok járni. Még nem rúgtam be.
*Jelentem ki, majd elindulok a lányok felé, de persze megvárom Danny-t is. Mikor odaértem köszönök, majd helyet kérek. Természetesen megengedik, hogy leüljünk. Majd beszélgetésbe kezdünk.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Black Diamond - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 5 EmptyPént. Dec. 31, 2010 11:25 am

-Nekem is van egy apám, meg egy anyám is, meg még egy rakatnyi rokon, akik vérmániások... Túltesznek az apádon szerintem. *Vigyorodik el.*
-Na persze, csak én egy kicsit eléggé jó vagyok, ha ilyenről van szó, és hótrészegen nem hiszem hogy perfektül védekezel. *Nevet fel. Ő nem kér piát.. Még.*
-Még nem... *Leül ő is az egyik csaj mellé, és rögtön átkarolja.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Black Diamond - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 5 EmptyPént. Dec. 31, 2010 11:36 am

-Lehetne, hogy tereljük a témát!? *Kérdezem, majd vállat vonok.
-Én is jó vagyok, nem kell lebecsülni. Kikérem magamnak... nem vagyok részeg... *Mondom egy kicsit mérges arccal, de persze nem gondolom komolyan. Egész jól elbeszélgetjük az időt. Felkérem a lányt táncolni, aki kis hezitálás után belemegy. Danny-re pillantok, majd vigyorogva megszólalok.
-Nos jöttök ti is??
*Nem várom meg a válaszát, hanem átkarolva a lányt elindulok táncolni.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Black Diamond - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 5 EmptyPént. Dec. 31, 2010 11:44 am

-Nekem mindegy. *Vonja meg a vállát ismét.*
-Hmm, de törött kézzel aligha megy minden, Ralph, ezt azért te is elismerheted. Jah, nem vagy részeg.. Még. *Nevet fel.. Ő nem kéri fel a csajt táncolni, inkább beszélgetek vele.*
-Most nem. *Válaszol neki.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Black Diamond - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 5 EmptyPént. Dec. 31, 2010 11:48 am

*A kijelentésre csak vállat vonok, majd elmosolygok a következőn.
-Na jó... elismerem, nem tudok rendesen védekezni törött kézzel, Csak létezik pálca is ám Danny. Még... és nem is leszek. *Nevetek fel a végén, ami nem igaz, hisz van bennem elég.
-Te bajod. *Ejtek meg egy gúnyos mosolyt felé, majd elvegyülünk a tömegben, úgy, hogy nem lehet minket látni, ahogy táncolunk. Danny legnagyobb gondjára.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Black Diamond - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 5 EmptyPént. Dec. 31, 2010 11:52 am

-Na erről van szó. De a pálcát még mindig jobban forgatom mint te... *Vigyorodik el, ördögien. Ő be van csípve, de berúgva még nincs.*
-Dehogy is, nekem ez pont jó. *Nem érdekli, hogy hogy táncol Ralph, ő csak a saját csajával törődik. Gyorsan le is smárolja, nem törődik senkivel.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Black Diamond - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 5 EmptyPént. Dec. 31, 2010 12:00 pm

-Most hagy ne vitázzunk erről. Majd 5 hét múlva megtapasztalhatod, az átkaimat. *Vigyorodok el gonoszan, majd táncolok egy sort. Eltelik 30 perc mióta eljöttünk az asztaltól, de még nem mentünk vissza. A lány kiment a mellék helyiségbe, így kénytelen vagyok egyedül maradni. Még mindig nem vagyok látható Danny számára. Kezdek szédülni, forog velem minden. Lassan mennünk kéne, mert elhagy a bájital ereje és nem lenne célszerű, ha észrevennének minket.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Black Diamond - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 5 EmptyPént. Dec. 31, 2010 12:03 pm

*Áhh, kezd kimenni a fejéből a kor-korrigáló hatása, és kezdi egy kicsit jobban érezni magát. Ő nem ivott annyit, ezért jó...*
-Te, menjünk innen, még mielőtt kidobnak. Jah, és Boldog új évet kívánok. *Vigyorodik el.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Black Diamond - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 5 EmptyPént. Dec. 31, 2010 12:13 pm

*Az alkohol még nem, de a kor-korrigáló kezd kiszállni a fejemből. Még mielőtt a földre esnék Danny szólít meg, így még sem kerülök padlóra.
-Induljunk.
*Mondtam, majd elindultam a kijárat felé, elég sietősen.
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 5 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 3:18 pm

Ashly Grace
- Akkor lemondhatsz arról is, hogy a Playboy villába kerülj. * Próbálok búskomor képet vágni * - Heff bácsi sokkal idősebb nálam, még is mennyi bombázó veszi körül. Ő a példaképem .
*Vigyorodok el a mondat végén. Igaza van, tényleg szerepet cseréltünk. Jó neki éppenséggel tetszik, de az én férfias egómnak nem nagyon fekszik ez az állás. Hadd legyek én az aki rosszba viszi a lányokat.*
- Csss * Rakom a mutatóujjam a szájára, amikor szépen lassan ledöntöm az ágyra.* - Elrontod a pillanatot.
* Már pedig annak nem örülnék. A válaszom pedig valószínűleg amúgy sem tetszett volna neki. Hogy Nathaniel Matthews a saját lakosztályába ne hozna fel minden este egy nőt vagy kettőt ? Az igen csak kizárt dolog. De azt hiszem a mai " áldozat " azért teljesen más mint a többi.Ők csak egyszeri alkalmak voltak, Ash viszont már nem is tudom hanyadjára hálóz be.
Az ujjam elveszem és mielőtt megszólalna vagy csak szóra is nyitná a száját, betapasztom azt egy csókkal amibe belevegyül a szenvedély és egy kir érzelem is. Szép lassan haladok lefele. A nyakát csókolgatom, miközben a kezem fel-le jár a combján.*

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Black Diamond - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 5 EmptyVas. Jan. 09, 2011 1:15 pm

- Édes én már rég lemondtam róla. * Mit is keresnék én ott? Sokkal több eszem van, mint hogy egy vén perverz hálójába kerüljek és naptárakon vagy épp újságokban pózoljak, a külső nem minden. Csak figyelni tudom Nathet. Rég nem láttam ezért alaposan szemügyre veszem. Nem is szólok semmit, igazán nem akarok ünneprontó lenni. De amikor elveszi az ujját a számról kicsit bele harapok. Ha már Ő tette oda, akkor igazán kihasználom a lehetőséget. Ezt csak játéknak fogom fel, remélem Ő is így van vele. Biztos vagyok benne, kettőnk közül Ő aki csak játszik és be kell valljam nem is rosszul. A csókot viszonozom, de most nem harapok bele az alsó ajkába. Elég ha már az ujját meg tudtam harapni. Tudja hogy tud izgalomba hozni. Egyszerűen ellenállhatatlan. Mikor a nyakamhoz ér, testem össze rezzen. Megtalálta az egyetlen gyenge pontomat. Igaz azt is élvezem amit a gombommal művel. De lehet, hogy ünneprontó leszek és nemet mondok neki. Ha már párszor megkapott, akkor igazán elhalaszthassuk ezt az egy alkalmat. Csak már lassan kezdek bele fáradni a sok játszadozásba. De még nem szólok semmit, hagyom hagy játszon. Még van időm elmondani neki, hogy mit és hogy szeretnék. Ha az kell, hogy ma este ne történjen semmi, akkor bevállalom. De esélyes, hogy a ma este után már soha többé nem lesz semmi sem köztünk. Csak úgy fogunk egymásra nézni mint két idegen. Elfelejtve a múltat és hogy mennyit is jelentettünk egymásnak. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 5 EmptySzer. Jan. 12, 2011 6:31 am

* Úgy látszik sikerült előcsalogatnom a régi macska énjét a lánynak. Gondolok itt arra, amelyik a karmolászáson már túl van és inkább harapdálja az embert. Vannak olyan pillanatok amikor ez veszettül idegesítene, de jelen esetben egy cseppet sem zavar. Azonban valami belül , ahol a lelkemnek kellene lennie - ami egyesek szerint nincs is - azt mondja, hogy hé haver itt valami nagyon nem okés. De megpróbálok szemet hunyni a dolog fölött és szépen elsiklani, majd folytatni az immár megkezdett játékunkat. Gyakorlott és villámgyors mozdulattal szedem le róla a csöppnyi kis fekete ruhadarabot. Közben ott hintem csókokkal a testét ahol éppen érem. Azonban a belső hangocska nem hagy nyugodni. Így amikor a melltartójához érek, megállok. A fejemet egy pillanatra lehorgasztom, hogy összeszedjem a gondolataimat. Ez pár röpke másodpercig tart csak , utána legördülök róla és az ajtóhoz sétálok. Eszembe jutott , hogy nem zártuk be. Nem akarom, hogy illetéktelenek berontsanak ide. *
- Hallgatlak !
* Fordulok meg és indulok vissza lassan az ágy felé. Valószínűleg leszűri, hogy észrevettem, hogy valami nincs rendben mert nem ilyen szokott lenni az ágyban. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Black Diamond - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 5 EmptySzer. Jan. 12, 2011 7:49 am

* Nem tudom, hogy mi változott meg. De határozottan valami nem jó. Nem olyan a tűz bennem mint régen. Talán csak ráuntam, hogy úgy játsszon velem ahogy akar. Talán most jövők rá, hogy fáj ha másokkal van és rám olykor csak egy éjszakát szán. Kezdem komolyabban gondolni a dolgokat. Amit el is akarok mondani neki, de félek attól, hogy Ő nem akar tőlem semmi komolyat. És azért amiért ki akarom magamnak sajátítani inkább az ellenkezője történik vele, örökre elvesztem. De még hagyom, hogy játsszon velem, mert vele annyira jó minden. Azt is hagytam, hogy levegye a ruhámat. Ott fekszek az ágyban, szinte meztelenül. Ekkor veszem észre, hogy Nath ott hagy. Szerencsére csak az ajtót ment bezárni. De látszik rajta, hogy nincs minden rendeben. Itt az ideje, hogy végre komolyan elbeszélgessünk a dolgokról, vagyis kettőnkről. *
- Nézd én imádok veled lenni. Szó szerint elcsábítottál, nehéz neked ellenállni. De mégis megteszem. Nekem nem jó így ahogy van. Túlságosan is féltékeny vagyok azokra a lányokra akikkel még rajtam kívül foglalkozol. * Felkelek az ágyról, szép lassan oda ülök az ágy szélére. *
- Csak mond ki, hogy nem szeretsz és elmegyek. *Bármennyire is szeretném ha azt mondaná, hogy szeretlek szerintem soha nem fog bekövetkezni. Ezért nyúlok is a ruhám felé, hogy felvegyem és elmenjek végleg. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 5 EmptySzer. Jan. 12, 2011 9:05 am

* Mivel a kezdeti löket és kedv az esetleges hancúrozás iránt, tovaillant ezért már nem veszem annyira sietősre a dolgot. Van itt valami ami nem jó és azt minél előbb tisztázni kell. Lövésem sincs, hogy mi a baja Ashnek. Egy röpke pillanatig átfut az agyamon, hogy talán teherbe esett. Ami akármilyen szemszögből nézzük nem lenne valami jó hír. Nem akarok még apa lenni, sőt egyáltalán nem tudom, hogy valaha akarok-e apa lenni . A zakómat leveszem, és lazán az egyik székre dobom ami nem messze van az ágytól. Egy gombot kigombolok felül az ingemen , közben folyamatosan Asht figyelem és hallgatom. A szavai egy kicsit meglepnek, talán ez látszik is az arcomon. Hozzászoktam már, hogy egyes estalanyok nem képesek felfogni, hogy csak egy éjszaka volt és semmi több. De ők nem így könyörögnek, hanem szétfolyt sminkkel zokogják mennyire fontos vagyok nekik és nélkülem nem tudnak tovább élni. A smink ami pandamaci kinézetet kölcsönöz nekik igazán elveszi a helyzet hatását. De Ash nem sír még csak nem is könyörög, hanem csak úgy lazán megmondja, hogy mi van. Igazán, ez döbbent meg.*
- Nézd Ash ... * Kezdek bele a mondókámba. Nem szokásom az ilyen érzelgős duma, ilyenkor általában csak az ajtóra bökök amiből tudják, hogy szavaik nálam süket fülekre találtak. De most ez nem így van. * - Ha valaki, te biztos tudod milyen kiszámíthatatlan vagyok. Biztos kell ez neked ? * Arcomra fanyar vigyor ül ki. Figyelem ahogy a ruhájáért nyúl, hogy felöltözzön és esetlegesen elmenjen. Közelebb lépek hozzá már amikor felöltözött és felhúzom az ágyról. A kezét a szívemre rakom, mélyen a szemébe nézek.*
- Nem akarom, hogy elmenj .
* Tudom, hogy szívtelen dög vagyok. Csak az élvezet számít nekem. De azért vannak érzéseim nekem is, csak nem nagyon megy a beismerésük. Jelenleg ez a mondat felér egy szeretlekkel is. Amennyiben Ash ezt nem értené meg, akkor nem tudom hogyan tovább*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Black Diamond - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 5 EmptySzer. Jan. 12, 2011 9:18 pm

* Ahogy elnézem Nath nagy gondolkodásba esett. Fogalma sem lehetett, hogy mit is akarok kihozni belőle. De észre vehetően nem tetszett neki, amit közöltem neki. De ami a szívemen az a számon. Nem akarok hazugságok közt élni. Azok ellenére, hogy tudom, akármit megigér egy jó éjszakáért. Mindenkit elcsábít a bájával és ez alól én sem vagyok kivétel. De talán engem többet mint másokat. És ez jelenthet valamit. De tudom, hogy soha sem fog egy nőhöz ragaszkodni. De úgy érzem szeretem és el kell, hogy fogadjam ezt is. *
- Igen. Biztos vagyok, hogy kell ez nekem. Mert te mindig minden körülmények között kellesz.
* Csak nézem az arcára ült mosolyt. Szavak nélkül is tudom, hogy most mi is fog következni. Tisztában vagyok vele, hogy soha nem mondaná, ki azt az egy bizonyos szót. De azért reménykedni még lehet benne. *
- Biztos? * Már megint hagyom maga. Ördögien játszik és én elhiszek neki mindent. Szíve alig érezhetően ver, annyira nyugodt. Ezt szeretem benne. Szemébe nézve szinte elolvadok, mint egy kislány. Ha már ilyen közel állok hozzá, akkor kihasználom az alkalmat. Oda hajlok hozzá, alig pár milliméter válassza el a szánkat, de én várok rá. Ez a mondhatni utolsó próba, minden rajta áll. Ha megcsókol maradok, de ha nem elmegyek, talán örökre. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 5 EmptySzer. Jan. 19, 2011 6:40 am

* Amikor reggel felkeltem az ágyból és rágyújtottam az első szivaromra, nem gondoltam volna, hogy ilyen nyálas véget fog érni ez a nap. De most még is itt állok és várom a válaszát Ashnek, hogy biztosan kell-e neki az amit én tudnék nyújtani. Ami valljuk be visszautasíthatatlan, de még is akinek van egy kis cseppnyi esze visszautasít, hiszen nem vagyok és soha nem is leszek az a fajta aki sokáig kitart egy lány mellett. Most még is meghazudtolom magam, és még figyelmeztetem is Asht az esetleges ballépésére.*
- Nem szokásom kimondani olyan dolgokat amikben nem vagyok száz százalékig biztos .
* Ezt már csak suttogom, majd egy arcába hulló tincset hátra simítok és a mozdulat végeztével a kezem a nyakára siklik majd egy apró puha csókot lehelek az ajkára. Fogalmam sincs, hogy lesz tovább. Abban viszont biztos vagyok, hogy össze kell ülnöm a fiúkkal , például Jamesszel és elmesélni neki a helyzetet, felvázolni a dolgokat , majd meghallgatni a tanácsát, hogy aztán az ellenkezőjét csináljam. Csak tudnom kell, hogy egy normális érzésekkel rendelkező férfi mit lépne ilyen helyzetben. A csók végeztével várakozóan nézek rá, hát ha mondana valamit. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Black Diamond - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 5 EmptyCsüt. Jan. 20, 2011 7:01 am

* Valahogy az eddigi magabiztosságom a semmiben elveszett. Már nem is tudom, hogy mit és miért teszek. Eddig azt hittem, hogy Nath soha sem lesz, csak az enyém. De valahogy most más. Amikor a szemébe nézek nem ugyan azt az embert látom, akivel régen csak ezt játéknak fogtuk fel. Vagy talán azért van mert az előtt az a pár pohárka alkohol nagy hatással van a józan eszemre. Mint egy kis csitri csak bízni tudok benne, hogy engem választ. De miért is választan engem? Mikor vannak tőlem ezerszer szebb lányok. És Ő pont az a fajta, aki mindent megkap. Akkor miért is érné be egy lánnyal? Mint egy hiszékeny liba most is kitartok a döntésem mellett. Nem akarom, hogy csak játék legyek és olyan legyek mint a többi, talán még azoknak a lányoknak a nevüket sem tudja. És az én nevemet mikor felejtené el? Lehet, hogy már akkor, mikor kilépek az ajtón. *
- Ha úgy nézed, soha semmiben sem lehetsz száz százalékig biztos. * Mikor a keze végig simít a nyakamon, akkor már úgy fogom vissza magam, a csók csak jó irányba terelte el a gondolataimat. *
- Nem leszek gonosz. Kapsz gondolkozási időt. * Még közelebb megyek hozzá és megcsókolom. Saját magamnak mondok ezzel ellent. De mégis megteszem, mert nem bírok ellen állni a csábításnak. Legalább ha itt töltöm az éjszakát lenne időm gondolkozni nekem is. Talán ez az éjszaka után soha sem lát. Vagy még ki tudja... de egyre erősödik bennem az az érzés, hogy ez lesz az utolsó éjszakánk. Ha Ő nem képes dönteni, akkor döntök én. Lehet, hogy örök életemre megbánom, de nem akarok egy életen át csak játék szer lenni. Még szenvedélyesebben csókolom meg, mint valaha, majd ránézek az ágyra, remélem érti a célzást. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 5 EmptyPént. Jan. 21, 2011 5:14 am

- Magamban biztos vagyok.
* Vonom meg a vállamat, miután megcsókolom. Annyi az esélye , hogy valami megtörténik mint annak, hogy nem. De ha így nézzük a dolgokat, akkor semmi értelme az életünknek. Mert az ember legalább magában legyen biztos, ha másban nem is. *
- Azt minek ? * Nézek rá kérdőn.* - Ha egyszer eldöntök valamit akkor az úgy is lesz. Nem szokásom megváltoztatni. Vagy esetleg te nem vagy biztos magadban ?
* A csókot természetesen viszonozom. Majd nem tudom figyelmen kívül hagyni, hogy az ágyra néz. A romantikus énem, eltűnik a fenébe és újra visszatér a vadállat. Megint az ágyon kötünk ki. De aztán érzem, hogy valami nem oké. Értem itt arra, hogy ott lent valami nem oké. Ezért nem szeretek lelkizni. Az ilyen elveszi a nagyfiú kedvét. *
- Mit szólnál egy sétához ?
* Az esti szex dobva már ami a mai napot illeti. Feltápászkodok az ágyról és rendbe szedem magam gyorsan.*
- Remélem kielégítő választ adtam a kérdésedre... * Fordulok felé * - De még utoljára adok neked választási lehetőséget. Nem könnyű dolog Nathaniel Matthews barátnőjének lenni. Szóval ?


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Black Diamond - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 5 EmptyPént. Jan. 21, 2011 7:54 pm

* Csak nézem Nathot, nem is tudok mit mondani vagy esetleg már nem is akarok. Zavar ez a helyzet, hogy nem tudom, hogy mi is lesz. Utálok kételyek között élni. *
- Eddig mindig biztos voltam magamban, de aztán jöttél te és felfordítottad az egész életemet. *Mondom suttogva, nehéz ezt beismernem, hogy egy férfi ennyire megtudta változtatni az egész életemet. És ha erre képes volt, mire lesz képes még? Már megint az ágyban vagyunk, de észre veszem, hogy valami baj van, de nem szólok semmit. Biztos, hogy megint az én hibám, hogy most ez történik. Lehet, hogy jobban jártunk volna, ha befogom az a kis aranyos pofimat. *
- Legyen. * Kelek fel az ágyról. Felveszem a ruhámat és már készen is állok a sétára. Fogalmam sincs, hogy mi lesz a séta közben. De ilyent még nem csináltam Nathel, és mondhatni, hogy rettegek ettől. *
- Szeretek a kihívásokat. * Mosolyogva nézek felé, most már nem vagyok olyan bizonytalan, mint az előtt. Ha kell addig küzdök érte, még csak birok. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Black Diamond - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 5 EmptySzer. Aug. 10, 2011 3:19 am

*Egy szokásos kis délutáni kiruccanásnak indult az egész. Úgy gondoltam, hogy először a Rock Clubba megyek be, de végül meggondoltam magamat. Tök régen voltam már a BDben... és ugyebár ide jó emlékek vonzanak engemet.
Szülinap meg az ilyenek. Idén nem nagy valami volt, nem akartam akkora nagy felhajtást. Hál istennek sikerült csak a laza kis baráti társasággal egy szokványos IHB -Iszunk, Hányunk, Belefekszünk-bulit tartani. Attól még egészen jó volt. Egy farmer és egy fehér póló van rajtam, felette pedig egy egyszerű kis dzseki. Ahogy beérek, csak körülnézek. Nagyon semmi sem változott. Elég nyüzsgés van, néha megállok egy-két emberrel lekezelni meg ilyenek. Aztán leülök a pulthoz, kérek magamnak valami rövid italt, jelen pillanatban éppen vodkát, majd kiteszem a cigarettámat és rágyújtok egy szálra. Most így esik jól.
Gondolkodásom közepette várom, hátha valaki akit ismerek felbukkan. Unalmasak ezek a hétköznapok és túl sok ismerős el van veszve.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Black Diamond - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black Diamond   Black Diamond - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Black Diamond
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Allison Diamond

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: "Éjjel-Nappal" negyed-
Ugrás: