Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapÉjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Vote_lcapÉjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Voting_barÉjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Vote_lcapÉjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Voting_barÉjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Vote_rcap 
Ted Forrester
Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Vote_lcapÉjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Voting_barÉjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Vote_rcap 
James Miller
Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Vote_lcapÉjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Voting_barÉjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Vote_lcapÉjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Voting_barÉjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Vote_rcap 
Sindy Logan
Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Vote_lcapÉjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Voting_barÉjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Vote_lcapÉjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Voting_barÉjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Vote_rcap 
Chris Martines
Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Vote_lcapÉjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Voting_barÉjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Vote_lcapÉjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Voting_barÉjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Reed
Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Vote_lcapÉjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Voting_barÉjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely

Go down 
+8
Cassidy Heyes
Wulfgar Odinson
Demi Bieber
Victoria Heats
William Quentin Watson
Ingrid Weiss
Ophelia McCord
Főmesélő
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely   Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 EmptySzer. Júl. 21, 2010 12:13 pm

- Szia Cassy...
*Mondja halkan, meggyötörten a fiú. Rá sem pillant az érkező nőre.*
- Én élek... Csak nem tudom, minek. Sötétség... Sötétség mindenütt...
*Morogja. Látszik, hogy már máshol is ivott. Arcát vörös borosta fedi.*
- Anor... Elvitte Lút... Megtaláltam. De nem tudom kihozni. Egyedül nem.
*Könnyek szöknek szemébe, és felnéz Cassyre.*
- Elvette... És nem adja vissza...
*Morogja.*
- És mivel nem tudom mit tegyek, úgy döntöttem, halálra iszom magam.
*Őrült kacaj tör elő mellkasából.*
- Nem érek semmit!
*Vihog elmebeteg módon.*
- Mindenre képes vagyok, de a szerelmem nem tudom megmenteni...
*Ezzel felemeli a korsót.*
- Csirió!
*Mélyet húz söréből.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely   Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 EmptySzer. Júl. 21, 2010 12:20 pm

*A kezdeti tartózkodása aggodalomba csap át, amint meglátja a fiú igen lerozzant állapotát. El sem tudja képzelni mi baja lehet de ekkor furcsa módon a fiú magától kezd el beszélni, és a nő fejében lassan összeáll a kép. Anor, mint mindig Anor.*
- Ha halálra iszod magad, kedvesem, még annyi esélyed sem lesz. Anor erős, és őt csak egy hozzá hasonló hatalom győzheti le, ami megvan benned csak ne add fel, a tüzet. Szerinted az a szemét, nem tudta hogy hogy fogsz reagálni arra hogy elvitte a szerelmed? *kérdezi a nő halkan, de komoylan. Nem kell a többieknek felfigyelnie arra, hogy ők itt mit beszélgetnek.*
- Meg tudod menteni, csak kell hozzá egy őrületesen jó terv. Vagy már letettél a világhódításról és megszelidültél? Ezt kötve hiszem. *ingatja fejét a nő, és ő tudja mit ér Will. Sokat, sokkal többet mint azt a félig részeg fiú gondolná. A sörös korsó meghúzására összevonja a szemöldökét, nem kellene többet innia, de reméli azért hogy a mondandója nem süket fülekre talál.*
- Quini, nézz rám. Szerinted van olyan helyzet amit Te, pont Te ne tudnál megoldani? A halálfalók kilencven százaléka melletted áll már, és nem Anor mellett. Melletted áll a Forester kölyök is, aki felveszi a versenyt az agymunka terén a drágalátos Leaderrel. Ez semmit nem ér?
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely   Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 EmptySzer. Júl. 21, 2010 12:29 pm

- Igazad van, a francba is!
*Mondja, miután végighallgatja a nőt, majd feláll, és a földhöz vágja a söröskorsót, és körbenéz!*
- EMBEREK!
*Üvölti.*
- ÉN MEG FOGOM TALÁLNI A LEADERT! ÉS MEGÖLÖM! MEGSZABADÍTOM EZT A VILÁGOT ATTÓL A MOCSOKTÓL! MEGYEK IS!
*És ezzel elindul... Na. Mivel pár lépés után szó szerint nekizuhan egy pincérlánynak. Négykézlábra küzdi magát, és ránéz a leányzóra.*
- Szia Cica...
*Vigyorog, majd ráüvölt részegen a lányra.*
- TE NEM VAGY LÚ, TE SZUKA!
*Ezzel feltápászkodik, és elindul, de most egy üres asztalra esik rá, összetörve azt. Ahogy feltápászkodik, elindul Cassy felé. Majdnem elesik, ám megkapaszkodik... Cassandra bal mellében. Ahogy visszanyeri egyensúlyát,ránéz a nő kebleire.*
- Oh, pardon, madmoiselle! Ehhez nekem nincs jogom! Ön nem adott engedélyt, hogy megmásszam a Mount Everestet!
*Felröhög, majd a nő szemébe néz.*
- Én vagyok a vadállatok legrosszabbika... És ezt meg fogja tudni Anorcica is... Nem fogom megölni... Megkínzom. Amíg nem könyörög a halálért...
*Ezzel előveszi a Cassytől kapott fekete kést.*
- Ezzel fogom szépen lassan kizsigerelni... Izomról izomra hántom le az anyagot a csontjairól...
*Ezzel elrakja a kést, és újra elindulna, ám hátratántorodik, és Cassandra karjaiba zuhan.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely   Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 EmptySzer. Júl. 21, 2010 12:37 pm

*Már-már kezdi remélni hogy a fiúnak eljutott a tudatáig mindaz amit mondott, de aztán Will üvöltözni kezd, és elszabadítja a poklot a kocsmában. Persze az emberek csak egy részeg kölyköt látnak, és mellette egy idősebb nőz, így hát nem sok figyelmet fordítanak rájuk. Még szerencse.*
- Részegen? Ezt kétlem. *jegyzi meg morogva, és amikor Will megtámaszkodik a mellében, megforgatja a szemeit, és megpróbálja elkapni a fiút, de zuhan az magától is minden felé. Amikor beszélni kezd, már a fejét fogja gondolatban. ezt a helyzetet már egyszer eljátszották. És Will meg is mászta a Mount Everestet. Párszor.*
- Elhiszem te vadállatok legnagyobbika, de ha még a kocsmából sem találsz ki hogy akarsz eljutni a világ másik felére? *sóhajt fel, majd ekkor Will a karjaiba esik, és kihasználja az alkalmat hogy Willre szegezze a pálcáját és elmormogjon egy kijózanító bűbájt.*
- Exalkoholist! *morogja, és reméli hogy immár a fiú kitusztult sárga szemeibe néz bele.*
- Veszed amit mondok vagy még mindig részeg vagy? *kérdezi óvatosan*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely   Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 EmptySzer. Júl. 21, 2010 12:45 pm

*Will feltápászkodik, és körbepillant.*
- Kocsma... Hogy jutottam ide?
*Kérdi magától, majd hátra néz.*
- Cassy... Sajnálom... Elvesztettem a fejem, és nem akartam őrjöngeni...
*Ezzel előveszi a kést, és a nő felé tartja.*
- Ezt pedig... Köszönöm.
*Ezzel elrakja a kést, elkapja a nőt, és ellentmondást nem tűrően megcsókolja a maga vad, szenvedélyes módján. Mikor ajkaik szétválnak, újra megszólal.*
- Hálám jeléül... Bár gondolom már találtál magadnak nálam jobbat...
*Kezeit zsebre vágja.*
- Sajnálok mindent... Te nem ezt érdemelted... Nagyon sajnálom.
*Szól elgyötört hangon, majd magához öleli Cassandrát. Nem úgy, mint egy barát, nem úgy, mint diák a mentorát, nem úgy, mint férfi a szeretőjét. Ez valami más... Ahogy Will lassan Cassy szemeibe néz, a nő talán megérti: Will ezer évet öregedett. Még jobban megőrült, még elszántabb lett, és... Felnőtt. Fel kellett nőnie. Will már nem egy 18 éves kölyök, bár testben talán az. William már egy ezer éves mágus, rengeteg tudással, félelmetes hatalommal, és megjelent benne valami... Felelősségérzet.*
- Köszönök neked mindent...
*Súlyos léptekkel megy oda a pulthoz, és zsebéből két aranypénzt dob oda a kocsmárosnak.*
- Ez elég lesz a károkra, a sörre, és a hölgy italára. A maradékból meg meghívom azokat, akik itt vannak.
*Újra Cassy elé sétál.*
- Most mennem kell. Hacsak nem akarod megnézni a házat, ahol élek.
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely   Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 EmptySzer. Júl. 21, 2010 12:53 pm

*Örömmel sóhajt fel hogy sikerült némi józanságot vinnie a fiúba. Komoly előrelépés hogy már nem tombol, és nem dühöng, hanem értelem fénylik a szemében.*
- Valószínűleg annyira elkeseredtél hogy úgy érezted italba fojtod bánatodat. *mondja arra hogy hogyan kerülhett ide a fiú, a bocsánatkérést nyugtázza, de természetesen esze ágában sincs haragudni, hiszen Will nem volt magánál, nem tudta mit csinál. A tepperolást meg... csinálja az józanon is.*
- Semmiség, hallottam a tied odalett a feltámasztás során, és ez pedig a részed. Hozzád tartozik, az eredetit nem tudtam megjavítani, pedig próbáltam. *mondja, majd a szenvedélyes csókot hasonlóan szenvedélyesen viszonozza, de tudja, ebből már semmi nem lesz. De ez így van rendjén. *
- Ne sajnáld, életem egyik legszebb emléke a veled töltött idő, kedvesem. De neked a szerelmed mellett a helyed, bizonyítsd be neki hogy nem adod fel, és kiszabadítod. Nem sokat számít, és tudom hogy egymagad szembeszállsz mindennel, de én melletted állok, ezt ne felejtsd el. Ha döntenem kell majd, téged választlak Anor helyett. *mondja komolyan miközben a fiú öleli, amit viszonoz. Így állnak összeölelkezve, és mély érzelmekkel, és persze megérti hogy a fiúban súlyos változások mentek végbe, amik talán még jobban megerősítették az elhatározását. *
- Miért ne? Oda eddig egyszer sem vittél el, szeretném látni hol élsz, aztán én is hazamegyek. Nem egészséges nekem itt grasszálni mostanában amiatt a Falcon miatt. *húzza el egy kicsit a száját, és ha a fiú elindul akkor ő is követi.*
Vissza az elejére Go down
Lana Rosemary Lent
Diák- Famine
Diák- Famine
Lana Rosemary Lent


Kor : 30
Lakhely : Anglia
Hozzászólások száma : 63
Tallérok : 1
Pontok : 0

Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely   Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 EmptyVas. Aug. 01, 2010 7:35 am

*Hm...remek az idő egy kis partihoz. Lehűlt a levegő, végre megvettem a tökéletes ruhát. Jó oké, talán nem a legtökéletesebb, de Wilardban mindenképp ez a legjobb. És ha már nem tudok Londonba kiruccanni vásárolni, egészen jövőhétig....apropó. Pont ezért megyek ma bulizni. Egyedül, persze, megünnepelni, hogy hazamehetek egy egész hónapra. Hát nem remek? Nem lesznek szabályok, akkor iszok, amikor akarok, akkor...na az nem tartozik, csak rám. A lényeg, hogy ma ünnepelek, amihez kell egy szórakozóhely, egy pasi, és sok-sok pia. Be is lépek, és rögtön a pulthoz megyek.*
-Kapható itt vodkanarancs?
*Ha megkapom, ha nem én valahonnan szerzek, közben körbepillantok. Csak van itt egy normális hímnemű.*
Vissza az elejére Go down
http://azeletnemegyszeru.blogspot.com/
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely   Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 EmptyVas. Aug. 01, 2010 7:41 am

*Chezz kevereg ide a térről. Már maga az művészet hogy 19 éves létére el tud tévedni egy öklömnyi kis helyen, hát még hogy a legjobb helyekre talál el. Most egy kék farmert visel, hozzá tartózó lelógó láncokkal, és széles bőrövet. Felsőként egy alig áttetsző fekete izompólót. Ebből kilátszik hogy testét nem egy tetoválás díszíti, és piercingje is van. Na meg színes haja. A pultnál észrevesz egy lányt, aki nem tűnik kocsmatöltelék alkoholistának így teletelepedik mellé.*
- Szia. Leülhetek? * érdeklődik mosolyogva levéve a napszemüvegét, és az asztalra teszi.*
Vissza az elejére Go down
Lana Rosemary Lent
Diák- Famine
Diák- Famine
Lana Rosemary Lent


Kor : 30
Lakhely : Anglia
Hozzászólások száma : 63
Tallérok : 1
Pontok : 0

Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely   Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 EmptyVas. Aug. 01, 2010 7:49 am

*Elmosolyodom, milyen hamar megtalálnak, és felé fordulok.*
-Szia. Hát persze.
*Keresztbe teszem a lábam, és kinyújtom a kezem. Illene bemutatkozni, de ezúttal talán nem kell az első nevemet is mondanom. Talán majd később.*
-Rosemary.
Félredöntöm a fejem és végigmérem. Olyan rosszfiús. Ez tetszik. Ránéztem a szemüvegére, majd a szemébe. *
-És mi járatban errefelé?
*Nem tűnik alkoholistának, sem drogosnak, sem pedig szökevénynek. Lehet jó napom lesz?*
Vissza az elejére Go down
http://azeletnemegyszeru.blogspot.com/
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely   Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 EmptyVas. Aug. 01, 2010 7:54 am

*Ahogy letelepedett a lány mellé, leintett egy pincért, jobban mondva felszolgálót, és rendelt egy dieselt. Ami annyit tesz hogy sör és kóla összekeverve, jó hidegen. Mikor megkapja belekortyol, és elmosolyodik.*
- Hát az az igazság hogy eltévedtem. De hogy ezt álcázzam, azt mondom hogy azért jöttem be ide, hogy igyak egy hideg italt és megismerkedjek veled, kedves Rosemary. *mondja kedvesen, kissé pajkosan mosolyogva. Hódítani tud.*
- Én Chezz Princeton vagyok, zenész. *mutatkozik be ő is, majd ismét belekortyol a poharába, és úgy néz a lányra.*
- Na és te hogyhogy ilyen helyeken múlatod az idődet? Csak nem pasizni készülsz? Vagy lerészegedni? Ez ártalmas lehet a te korodban, de nem mondok semmit, én se voltam jobb gyerek. *kacsint Rosyra majd körbepillant az embereken.*
Vissza az elejére Go down
Lana Rosemary Lent
Diák- Famine
Diák- Famine
Lana Rosemary Lent


Kor : 30
Lakhely : Anglia
Hozzászólások száma : 63
Tallérok : 1
Pontok : 0

Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely   Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 EmptyVas. Aug. 01, 2010 8:04 am

*Istenem, köszönöm, zenész. A legtökéletesebb. És ráadásul ért a nőkhöz. Azt hiszem, hinni fogok benned. Lenézek az időközben megkapott vodkanarancsra, és egy hajtása megiszom. Hát nem hiába vagyok elit.*
-Tulajdonképpen ünnepelek. És hidd el, a lerészegedéshez több kell, mint ez a kis hely. Bár most tökéletes. Nem vagy te annyira öreg, hogy ilyeneket mondj.
*Elmosolyodok, és megfogom a karját. Kicsit végig is simítok rajta, majd leintve az arra járó felszolgálót, kérek egy martinit.*
-És mond csak, milyen zenében vagy jártas?
* Kíváncsi vagyok, mondjuk láttam én már agyontetovált operaénekest is, de remélem ő nem az.*
Vissza az elejére Go down
http://azeletnemegyszeru.blogspot.com/
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely   Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 EmptyVas. Aug. 01, 2010 8:14 am

*A körbepillantásból a lány hangja rántja vissza a valóságba és az ahogy válaszol neki. A lány jóízlését dícséri hogy martinit kért, és nem még egy vodkás szörnyűséget aminek se vodka, se narancs íze nincs.*
- És elárulod nekem is hogy mit ünnepelsz ha már idecseppentem melléd? *érdeklődik pajkos mosollyal, színes haja alól előcsillanó vidám barna szemekkel.*
- Annyira talán nem, de már a 15ön túl vagyok pár éve. *nevet fel halkan, majd a simításra elmoslyodik. Tudja honnan fúj a szél, és ezért gátlástalanul ártatlan képet vágva a dologhoz, viszonozza a gesztust. Végigsimít a lány karján, elidőzve kicsit az apró kézfejnél, ahol érzékeny a bőr.*
- Az az igazság, hogy ilyen pop/rock, és most bővül az együttes, amiben zenélek. Nem hiszem hogy hallottál még rólunk, Children of Devil a zenekar neve, és most lett új gitáros meg énekes. Én basszussal nyomom.* meséli majd belekortyol az italába*

//Fagyizáás//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely   Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Éjjel-Nappal étterem
» Zöld Kobold Teázó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: "Éjjel-Nappal" negyed-
Ugrás: